Завантажити last day on earth: survival (мод меню: безкоштовний крафт) на андроїд

12

last day on earth: survival (мод меню) – перед нами приголомшлива гра на виживання, яка поєднує в собі, все те, що так подобатися гравцям, а саме повну свободу дій, величезний світ для дослідження, де грати можна з реальними людьми, можливість будувати (крафт) предмети і будови, а так само багато-багато кровожерливих зомбі. Дії гри ласт дей (останній день на землі) відбуваються в недалекому майбутньому, а саме в 2027 році, в цей час сталася страшна трагедія, що спричинила за собою смерть більш ніж вісімдесяти відсотків населення світу.

Виною тому стала біологічна зброя, яка через недбалість військових вирвалося в повітря, і через нього практично всі жителі землі перетворилися в кровожерливих зомбі. Вам пощастило опинитися в числі тих, що вижили, тепер у ваших руках ваше життя і потрібно спробувати зробити все від вас залежне, щоб її зберегти. Грати належить за персонажа у якого на початку не буде абсолютно ні чого, він з’являється перед нами в одних трусах, доведеться докласти дуже багато сил і часу, щоб знайти або побудувати своїми руками, предмети і речі потрібні для виживання.

Тобто для спочатку потрібно знайти прожиток, зробити собі примітивні інструменти для полювання і видобутку ресурсів, далі потрібно задуматися про будівництво будинку і про свою безпеку. У плані будівництва вас ні в чому не ущемляють, будуйте те, що хочете, тільки ваша фантазія може допомогти в цій нелегкій справі. Коли всі ресурси на вашій території будуть вичерпані саме час відвідати сусідів, вдень робіть нальоти і відбирайте ресурси, і прожитку, а вночі остерігайтеся примх погоди і звичайно ж ходячих мертвяків.

Так само не забувайте про персонажа, годуєте його, стежте за показниками життя, одягайте його і оберігайте. Ласт дей може похвалитися просто величезними можливостями в пане крафтінга, сотні всіляких предметів, рецептів, креслень, які дозволять створювати мільйони різних предметів, починаючи від звичайного сокири і закінчуючи транспортними засобами і величезними будинками.