Помилка 0x8007000b на Windows Phone 10 – як виправити?

303

Доброго дня. Компанія Microsoft заявила про те, що підтримка мобільної операційної системи Віндовс Мобайл буде припинена. Але до того моменту розробники зобов’язані продовжувати випуск оновлень, щоб усувати різні програмні несправності, до яких відноситься і помилка 0x8007000b на Windows Phone 10.

Що означає цей код помилки?

Якщо на телефоні з WP10 намагаєтеся встановити додаток з офіційного магазину Microsoft, а в якості місця інсталяції обрана карта microSD (зовнішній накопичувач), то є велика ймовірність відображення згаданого вище повідомлення. Аналогічна проблема спостерігається навіть при спробі оновити ПЗ, встановлене на SD-карту.

Вся справа в тому, що розробники ніяк не можуть вибрати правильний процес інсталяції софта з маркету Win Store на зовнішні носії інформації. І така ситуація спостерігається вже давно. Дивно, що у програмістів Microsoft ніяк руки не доходять до усунення несправності.

Добре, що на зарубіжних форумах знайшлися ентузіасти, які самостійно відшукали спосіб боротьби з дефектом.

Помилка 0x8007000b на Windows 10 Mobile – як виправити?

Варто відзначити, що в середині серпня 2017 року було випущено оновлення, установка якого вирішила проблему на більшості апаратів. Якщо є така можливість, то обов’язково скачайте свіжі апдейти для Вашого смартфона.

Але деякі користувачі повідомляють, що навіть після завантаження набору виправлень, ситуація не покращилася. Якщо Ви належите до цієї категорії власників гаджетів, то переходимо до інструкції:

  • Відкриваємо «Налаштування», шукаємо серед елементів меню той, який відповідає за вказівку місця розташування додатків, завантажених з фірмового магазину Вииндовс. Найчастіше потрібні опції знаходяться в розділі «Контроль пам’яті»:

Помилка 0x8007000b на Windows Phone 10 – як виправити?

  • Всередині побачите параметр – «Де зберігати встановлені програми». Потрібно змінити його значення, щоб активною була пам’ять телефону, а не карта SD;
  • В ідеалі – перезавантажити пристрій, знову зайти в налаштування і перевірити – чи збереглися ваші зміни. Якщо так, то пробуємо встановлювати софт.

Повідомлення з кодом помилки 0x8007000b знову з’являється на екрані смартфона Windows Phone 10 при спробі оновити наявне програмне забезпечення? Тоді доведеться на час перемістити утиліти/гри на внутрішній накопичувач, а після успішного оновлення знову відправити на зовнішню пам’ять:

Помилка 0x8007000b на Windows Phone 10 – як виправити?

На жаль, способи рішення поки тільки такі. Дуже сподіваюся, що «разраб» виділять якусь частину свого дорогоцінного часу на створення апдейта, щоб помилка 0x8007000b більше не турбувала власників смартфонів з ОС Віндовс 10 Mobile.

З повагою, Віктор!

Вам допомогло? Поділіться з друзями – допоможіть і нам!
Facebook Twitter В закладки Вконтакте Google+