Емулятор ps4 для linux дозволить вам запустити сотні ігор

5

Нараховано винагороду

Ця новина написана відвідувачем сайту, і за неї нараховано винагороду.

Spine, емулятор ps4 з закритим вихідним кодом для linux, який знаходиться в приватній розробці з 2019 року, став доступний на початку цього місяця з новим списком сумісності з сотнями ігор.

Однак є кілька застережень. Емуляція ps4 все ще знаходиться на початковій стадії, і ігри, які в даний час працюють з емуляцією, говорять про це. Розробник spinedev додав нові ігри в список, але це в основному 2d-ігри у яких вже є свої власні версії для пк. Іншими словами, не очікуйте, що найближчим часом ви зможете пограти в god of war або spider-man: miles morales на своєму пк. І не сподівайтеся, що ігри будуть працювати стабільно. Наприклад, ви можете грати sonic mania в spine, але кольорова палітра виглядає дивно навіть для синього розмиття sega.

На даний момент spine доступний тільки на linux. Але навіть у цьому зароджуваному стані spine набагато випереджає інші проекти емуляторів ps4, такі як orbital, і не є шахрайством, таким як pcsx4. До речі будьте обережні адже pcsx4 це перший результат в google при пошуку “емулятор ps4”. Він названий на честь популярного емулятора для ps1 і ps2, але сайт в його поточному стані існує тільки для того, щоб показувати рекламу і змушувати вас заповнювати опитування.

На даний момент spine виглядає багатообіцяюче. Емуляція є складною темою, але з огляду на поточний стан з цінами на ексклюзиви ps4, для багатьох буде хорошим рішенням пограти в них за допомогою цього емулятора.