Завантажити airbrush premium (повна версія) на андроїд

20

airbrush premium – професійне додаток для редагування ваших знімків, яке містить в собі потужні інструменти і функції, здатні в кілька кліків надати картинці неповторний стиль. Приберіть будь-які недоліки зі свого обличчя, додайте бажані правки і збережіть, щоб потім поділитися в соц. Мережах і здивувати всіх своїх передплатників.

Ви можете вибрати для коригування знімок з галереї вашого андроїд пристрої або ж зробити селфі прямо з програми, при цьому вибрані перед зйомкою фільтри накладуться в режимі реального часу. Завдяки розумним інструментам користувач може комбінувати кілька фільтрів і ефектів, отримавши потрясний результат, або ж застосовувати їх окремо, як би експериментуючи.

Використовуючи всі преміум можливості airbrush на своєму андроїд пристрої ви зможете: зробити шкіру сяючою, прибравши прищі і вирівнявши тон, відбілити свої зубки і надати губам пухкості, висловити і збільшити очі, додати обсягу волоссю і так далі. Прога постійно розвивається, додаються нові фільтри, рамки, стікери і ефекти. Всі ці маніпуляції зробити неймовірно просто, завдяки зручному інтерфейсу.