Twitter покращив якість завантажуваного відео

16

Twitter оновив технологію стиснення відео, завдяки чому нові відеоролики стануть виглядати не такими піксельними. Офіційний акаунт служби підтримки сервісу повідомив про підвищення якості завантажуваного контенту. Як розповів представник сервісу виданню the verge , платформа видалила етап попередньої обробки відео при завантаженні.

Цей крок розбивав кліп на більш дрібні фрагменти для спрощення обробки, проте в результаті страждала якість картинки, знижуючись через повторне кодування роликів.

Some good news: we’ve made updates to improve video quality.starting today, videos you upload to twitter will appear less pixelated for a better watching experience. Pic.twitter.com/ljpi14pvrv

— twitter support (@twittersupport) september 24, 2021

Компанія уточнила, що нововведення поки не доступно на платформі twitter media studio, яка відкриває доступ до всіх завантажених роликів. Крім того, очікується, що краща якість відео буде застосовуватися тільки до нових завантажень — старі ролики не оновляться заднім числом.

Деякі користувачі відзначили, що майже не помічають різниці, а інших задовольнила якість при розкритті роликів на весь екран і прискорене перемикання. На жаль, але навіть після описаних маніпуляцій якість відео в twitter не можна порівняти з hd-роликами, розміщеними на youtube, хоча відео виглядає досить пристойно.

Pic.twitter.com/ajqglwngqa

— jackfrags (@jackfrags) september 24, 2021

Варто нагадати, що в 2019 році twitter внесла зміни в спосіб завантаження файлів jpeg, щоб запобігти зниженню їх якості після публікації.