Чи варто купувати nintendo switch oled? журналісти постаралися дати відповідь в перших оглядах оновленої системи

17

6 жовтня спало ембарго на публікацію оглядів nintendo switch з дисплеєм oled . Крім захоплення яскравим і контрастним екраном журналісти постаралися відповісти на питання: чи варто купувати систему гравцям, ніколи не мали switch, а також чи рекомендується переходити на неї власникам оригінальної консолі?

Невідомо, коли nintendo представить switch наступного покоління, але до цього часу модель oled — найкращий спосіб насолодитися чудовою бібліотекою ігор цієї системи, повідомляє digital foundry .

eurogamer зазначає, що якщо у гравця немає switch і є бажання її придбати, то варто купити саме нову модель. Причому власникам старої ревізії, для яких важлива якість зображення в портативному режимі, перехід на нову систему строго обов’язковий.

Nintendo life також радить придивитися до нової моделі власникам оригінальний консолі 2017 року, особливо це стосується тих, хто скаржиться на низький час автономної роботи і крихкий корпус. Автори статті припускають, що nintendo не стане поповнювати запаси старих систем після виходу моделі з дисплеєм oled, зробивши нову систему провідною на ринку, як кілька років тому компанія надійшла з new 3ds і new 2ds .

Журналісти називають switch з дисплеєм oled гідним продовженням лінійки. Однак відсутність хоч якогось приросту продуктивності означає, що користувачі, які грають в стаціонарному режимі, не побачать в системі ніяких переваг. Їм можна залишатися на старій моделі.

Співробітники polygon вважають, що switch отримала найбільше оновлення з моменту виходу оригінальної моделі. Але не настільки велике, щоб рекомендувати систему oled всім і кожному. Більшості людей не варто відмовлятися від своєї старої консолі на користь нового пристрою. А ось тим, хто ніколи не володів switch і ворожить, чи варто витрачати додаткові 50 доларів за модель з дисплеєм oled, журналісти дають однозначну відповідь — варто.

Nintendo switch з oled-екраном надійде в продаж в росії 22 жовтня 2021 року за ціною 30 499 рублів.