Як відвязати від iPhone Apple ID – навіщо це робити?

454

Доброго дня. Якщо ви є власником «яблучного» гаджета, ви точно знаєте, що для використання основної частини сервісів і синхронізації пристрою потрібна обов’язково обліковий запис Apple ID. Активувати її можна, зареєструвавшись на офіційному сайті виробника. Після отримання необхідних даних ви зможете пройти авторизацію в Айтюнз, App Store, Еппл Music і інших сервісах. Але в деяких випадках виникає питання, як відв’язати Apple ID від iPhone. Так що сьогодні я вирішив присвятити дану статтю відповідей на це питання.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Для чого видаляти аккаунт?
 • Використовуємо сам пристрій
 • Видаляємо Айфон з профілю iCloud
 • Що робити без логіна і пароля

Для чого видаляти аккаунт?

Проведення цієї процедури може знадобитися, якщо вам захотілося завести новий ID новою поштою або просто зареєструватися через зміни контактних даних змінилася країна проживання, необхідно змінити використовуваний мову та інше). Відв’язування від різних програм, сервісних служб, де ви раніше були зареєстровані, стане у нагоді, якщо потрібно зайти під іншим Apple ID, або оперативно стерти всю особисту інформацію з власного девайса. Так що відразу зауважу, що відв’язування і ліквідація учеткі – поняття не однотипні, тому як відв’язування дозволить стерти синхронізацію профілю з конкретним апаратом, а видалення означає повну ліквідацію профайлу Apple ID.

Ще хотілося б сказати про найважливішому моменті. Якщо ви знайшли або купили Айфон, який запитує чужий Ай-ді (наприклад, після оновлення ПЗ), то для активації обов’язково буде потрібен пароль і логін попереднього власника, без цих відомостей ви нічого зробити не зможете. Справа в тому, що на Айфоне активується захист Activation Lock. Скажу трохи про цю захисту. Це спеціальні заходи безпеки, які не дають використовувати ваш гаджет стороннім юзерам. Опція включається в автоматичному режимі одночасно з функцією «Знайти iPhone», після цього реєстраційні дані Apple ID будуть питати щоразу при спробі деактивації опції «Знайти iPhone», видаленні вмісту або повторному підключенні Айфона після оновлення або відновлення.

Використовуємо сам пристрій

Відв’язати аккаунт можна кількома способами, які ми розглянемо кожен. Не варто вигадувати свої інструкції, краще слідувати вже перевіреному алгоритмом. В першу чергу слід спробувати відв’язування через сам смартфон, якщо у вас є до нього доступ. Як було зазначено вище, якщо Айфон заблокований і для активації запитуються чужі дані, то цей варіант точно не для вас. Ну а якщо все набагато простіше, то:

 • зайдіть у налаштування і оберіть iCloud;

Як відвязати від iPhone Apple ID – навіщо це робити?

 • після прокручування внизу екрана буде розділ «Вийти», слід натиснути на нього;
 • виконати цю дію повторно;
 • потім ще раз натисніть «Вийти»;
 • далі тиснете «Видалити з iPhone»;

Як відвязати від iPhone Apple ID – навіщо це робити?

 • вводите ключ від Apple ID.

Багато користувачі відзначають, що після виконання цих кроків, телефон вже отвязан від аккаунта і вилучений з пристроїв на сервісі icloud.com. Але так буває не завжди, тому краще перестрахуватися і виконати такі дії:

 • зайти в основні налаштування та скинути, там вибрати «Стерти контент і налаштування»;
 • іноді запитується пароль розблокування, обмежень, а також підтвердження ваших намірів по видаленню.

Як відвязати від iPhone Apple ID – навіщо це робити?

Ці кроки допоможуть видалити всю інформацію зі смартфона, і новий власник зможе підключити його з використанням своєї учеткі. Час, необхідний для видалення всього вмісту, залежить від кількості вмісту і моделі пристрою. Зазвичай процес займає близько півгодини, але може затягуватись навіть до години. Айфон з джейлбрейка я б не рекомендував скидати даними способом. Це може привести до стану «цеглинки».

Видаляємо Айфон з профілю iCloud

Даний варіант дозволяє відв’язати гаджет від облікового запису Apple ID, якщо немає доступу до самого смартфону (продан, відданий). Якщо не ви володар профайлу, доведеться попросити колишнього власника виконати ці кроки. Саме він може допомогти виправити становище, бо поки що на ньому висить обліковий запис. Отже, необхідно:

 • зайти на сайт icloud.com, авторизуватися з Еппл ID, від якого потрібно від’єднати апарат;
 • пошукати розділ «Знайти iPhone», вибрати «Всі пристрої» для надання переліку пристроїв, прив’язаних до цього профайлу. Вибрати Айфон, який будете видаляти;

Як відвязати від iPhone Apple ID – навіщо це робити?

 • з правої сторони з’явиться віконце, в ньому натиснути «Стерти iPhone»;

Як відвязати від iPhone Apple ID – навіщо це робити?

 • підтвердити своє бажання, натиснувши клавішу «Стерти»;
 • завершити очистку девайса і видалення закладки введенням пароля від Apple ID. Віконця для введення повідомлень, які відображаються на Айфоне, можна пропускати кнопки «Далі» і «Готово».

Все дуже просто. Всі ці кроки дозволять відв’язати обладнання від аккаунта. Коли наступного разу воно буде підключатися до інтернету, на ньому активується повне очищення. Після завершення смартфон перейде в заводське стан, і можна буде налаштовувати з іншими даними користувача.

Виникають ситуації, коли Айфон все ще має прив’язку до чужого ID, але немає можливості підключитися до мережі. В цьому разі на нього не може поступити команда запуску очищення. Так що доведеться знову авторизуватися на icloud.com і в переліку «Всі пристрої» клікнути хрестик біля апарату, який хочете видалити. Далі знадобиться перепрошивка через DFU режим.

Корисний контент:

 • Датчик наближення в телефоні – що це?
 • Як зайти в Рекавері меню на Андроїд на різних пристроях
 • Як заблокувати номер телефону різними способами
 • Fastboot Mode що це таке на Андроїд, як вийти з режиму?
 • Як зробити скріншот на Айфоне різними способами

Що робити без логіна і пароля

Як я вже зазначав, на всьому “яблучному” обладнанні є опція Activation Lock. Раніше можна було перевірити її присутність і скинути. Не так давно цю функцію закрили. Так що відв’язати обліковий запис від iPhone 7 або будь-якого іншого, без пароля, не вийде. Без відомостей аккаунта обійтися не вийде. Пристрій просто підключить дану захист, а вона в свою чергу, зробить багатофункціонального гаджета непотрібне устаткування. Як це зрозуміти? Без пароля і логіна від Еппл Ай-ді відв’язати телефон. Не допоможе навіть сервісний центр.

У вас не вийде деактивувати Activation Lock шляхом перепрошивання. Марні навіть режими відновлення. Пояснити це просто – наявність блокування буде перевірено при першому включенні смартфона, після відновлення або оновлення. Відомості про блокування будь-якого iOS обладнання розташовуються на сервері Apple, так що постійно при активації Айфона на цей сервер буде надходити запит і приходити відповідний відповідь. Так що поки не вийде ліквідувати дані у віддаленому доступі, деактивувати захист не вийде.

Хочу також відзначити, що не потрібно думати, як відв’язати від Apple ID iPhone 5 або іншу модель, тому як для всього цього «яблучного сімейства» процедура буде однаковою. Так що є сенс відв’язати від облікового запису апарат, раніше проданий, але не відв’язав. І ще, пам’ятайте, що при відсутності даних для авторизації, у вас буде тільки два шляхи – звернутися до продавця або в службу підтримки з усіма документами, хоча це допомагає не завжди. Якщо виникли питання, пишіть у коментарях, постараюся допомогти.

З повагою, Віктор!

Вам допомогло? Поділіться з друзями – допоможіть і нам!
Facebook Twitter В закладки Вконтакте Google+