Пост ілона маска про хом’яка містера гокс зробив творців криптовалюти hamster мільйонерами

14

Кілька днів тому наші читачі могли дізнатися про існування хом’яка на ім’я містер гокс, який у вільний час займається торгівлею на біржі. Якщо описати ситуація коротко: то невідомий блогер створив високотехнологічний будиночок, всередині якого є всі атрибути, без яких не може жити жоден поважаючий себе хом’як. Ось тільки окремі елементи з’єднані з комп’ютером, який на основі вибору містера гокса призводить ті чи інші дії. Наприклад, всередині є колесо для бігу, як тільки воно зупиняється, система тут же вибирає криптовалюта, якою буде торгувати хом’як. Всередині стоять два тунелі, один з яких відповідає за покупку, а інший – за продаж токенов. Це лише частина системи, але суть зрозуміла.

Так ось, вчора ввечері про витівки містера гокса дізнався ілон маск. Він похвалив вихованця, заявивши, що у хом’яка божевільні навички. Дослівний вислів: “hamster has mad skillz!”що цікаво, цього було достатньо для того, щоб однойменний токен (hamster) раптово почав дорожчати. Швидше за все, ілон маск навіть не підозрює про існування нової криптовалюта, оскільки його коментар ставився до конкретного хом’яка, але ринок не зупинити. За короткий час токен виріс в ціні в 5 разів, а кількість бажаючих його купити, збільшилася на 5350%. На момент написання даного матеріалу криптовалюта злегка подешевшала, але в будь-якому випадку вона дорожче своїх первинних значень.

Ну а ми, традиційно, вітаємо хлопців, які створили нову мемную криптовалюта. Якщо зазвичай їм вдавалося продати криптовалюта від сили на 20 000 доларів на добу, то сьогодні вони стали доларовими мільйонерами. Добові торги досягли 1.1 мільйона доларів, а значить частину своїх цілей вони успішно виконали. Поки неясно, чи зверне ілон маск увагу на подібний курйоз. Зазвичай мільярдер уважно читає новинні сайти, а значить не побачити про себе коханого інформацію він не зможе. А ось чи захоче рекламувати невідомий токен, поки неясно. Якщо раптом ілон маск підтримає hamster, то світу може загрожувати хвиля любителів хом’ячків, а сам глава tesla заявить про покупку звірка. Що до імені, то тут вже політ фантазії безмежний, що було доведено дивним ім’ям, який він разом зі своєю подругою дали своєму синові.