Аудіорозєм 3,5 мм може зникнути найближчим часом!

326

Експерти в області мобільних технологій впевнені, що в недалекому майбутньому практично всі пристрої будуть позбавлені звичного аудіо роз’єму 3,5 мм, через який підключаються навушники, колонки та інші звукові прилади.

Причиною цьому стане посилюється конкурентна боротьба між виробниками гаджетів, які прагнуть зробити свої вироби більш компактними. При цьому вони прагнуть істотно розширити функціонал девайсів.

Провідні компанії вже замислюються про впровадження бездротових технологій, тобто не буде сенсу підключати навушники, дротову гарнітуру, оскільки звук буде передаватися прямо у вухо “по повітрю”. Та й самі смартфони вже пережили пік своєї популярності, їм на зміну має прийти щось нове. Настає епоха штучного інтелекту, і роз’єму 3,5 мм в ній не місце.

У Apple вже давно прийшли до подібних висновків і ще пару років тому відмовилися від стандартного аудіо виходу. Не всі користувачі були у захваті від цього рішення, адже довелося купувати перехідники у “китайців”. Можливо, “яблучна” корпорація трохи випереджає події, але вона рухається в правильному напрямку. У цьому впевнені десятки авторитетних експертів.

Вам допомогло? Поділіться з друзями – допоможіть і нам!
Facebook Twitter В закладки Вконтакте Google+