King’s bounty ii отримала другий патч, який править графіком, баланс і багато іншого

13

Розробники з 1c entertainment спільно з видавництвом prime matter оголосили про випуск другого патча для рольової гри king’s bounty ii. Одночасно з цим команда підтримки вважала за потрібне опублікувати дорожню карту майбутніх оновлень.

При роботі над другим патчем розробники сконцентрувалися над підвищенням продуктивності гри, виправленні найсерйозніших помилок і деяких правках в ігровому процесі. Так, автори внесли потрібні правки в баланс, поліпшили інтерфейс і допрацювали графічні ефекти. Було покращено відображення персонажів під час діалогів, підправлені анімації, змінені стандартні значення fov і чутливості миші за замовчуванням.

На pc пропатчена версія king’s bounty ii буде видавати користувачеві підказки при наведенні курсору на деякі об’єкти у вербувальника, гра відтепер дозволяє придбати потрібних юнітів подвійним натисканням лівої клавіші миші. З повним списком змін рекомендується ознайомитися на офіційній сторінці проекту в steam.

Патч з’явився на pc і xbox one, у випадку з playstation 4 і switch потрібно трошки почекати. Якщо вірити даним з опублікованої дорожньої карти, то наступний «хотфікс» для гри вийде в наступному місяці. У листопаді ж повинен трапитися вихід великого накопичувального патча-другого за рахунком.

Нагадаємо, king’s bounty ii надійшла в продаж 24 серпня на pc і консолях. Проект був прохолодно зустрінутий як профільними виданнями, так і простими гравцями. На агрегаторі рецензій metacritic у pc-версії king’s bounty ii є тільки 65% рейтингу на підставі 39 оглядів. В steam дана рольова гра назбирала 60% позитивних відгуків (всього 2764 на момент написання матеріалу).