Star citizen розкриває майбутній контент на citizencon 2951; нові кораблі, нова система pyro і багато іншого

14

Cloud imperium games провела citizencon 2951, свою щорічну подію, присвячену останнім і найбільшим функціям, що виходять на star citizen .

Сам креативний директор кріс робертс почав довгу презентацію, згадавши, що кількість щоденних гравців в 2-3 рази більше в порівнянні з останнім citizencon в 2019 році (в минулому році не було заходу через пандемію).

Потім ми побачимо епічне відео, що показує те, що вже включено в космічний симулятор, і тизеря точку переходу в pyro, наступній системі, яка буде реалізована найближчим часом.

Потім ми розглянемо створення точок стрибка для обох сторін, а потім концепт-арт і короткометражку про створення космічних станцій.

Далі ми побачимо творчий процес інтер’єрів цих станцій.

Потім прийшов час поглянути на планети і місяці в системі pyro, включаючи погоду, рослинний світ і багато іншого. Ще один цікавий аспект-планетарні поселення.

Потім ми побачимо деякий ігровий процес навколо pyro iii, включаючи чудову можливість поглянути на зореліт origin 400i, нові погодні системи та аванпости.

Демонструються кілька ігрових систем і різні підходи до виконання місії. Ми також побачимо цікавий гадезійський артефакт.

Ви можете переглянути всю панель з усім вмістом, зазначеним нижче.

Потім ми отримуємо велику інформацію про майбутні кораблі для всесвіту star citizen, origin 400i (який отримує новий трейлер), корабельний транспорт anvil liberator і banu merchantman. Ми також побачимо деякі ідеї для можливих концептуальних кораблів. Гравці зможуть проголосувати за те, що вони хотіли б бачити.

Наступне відео було присвячено новому рендереру gen12 і vulkan.

Тоді ми розглянемо найновіші та найкращі планетарні технології star citizen.

У короткому відео також представлений огляд серверної сітки, яка просуває гру до повної персистентності.

Далі демонструються просунуті аудіо інструменти, використовувані командою.

І останнє: детальний огляд систем, які будуть впроваджені в star citizen в найближчі квартали, включаючи матеріалізований інвентар і вантажі, зміни в магазинах, систему репутації і оновлення quantum.

Згідно з іншими новинами star citizen, загальна сума краудфандингу тільки що перевищила 390 мільйонів доларів і в даний час становить 390,682,745 доларів. Кількість зареєстрованих акаунтів становить майже 3,3 мільйона, і на даний момент становить – 3,297,061 акаунтів.