Ілон маск став найбагатшою людиною на планеті зі статком понад 200 мільярдів доларів

16

Заможні люди завжди привертали увагу громадськості. У сша навіть є таке словосполучення, як “американська мрія”, що має на увазі можливість для кожного члена суспільства стати багатим і знаменитим. Здебільшого це міраж, створений урядом для маніпуляції громадянами, адже навіть фізично всі не можуть бути багатими і знаменитими. Але вся справа в тому, що важливо дати людині надію, а все інше він додумає сам. Якщо заглянути трохи глибше, ніж пишуть глянцеві журнали, то виявиться, що за нинішніми мільярдерами стоять досить небідні сім’ї, які і забезпечили своїм нащадкам потужний старт. Ми не говоримо, що це применшує досягнення самих мільярдерів, адже багато з них десятиліттями працювали, не піднімаючи голови. Проте старт завжди важливий, оскільки дозволяє купити кращі місця там, де для звичайних людей просто немає місця.

Мабуть, одним з небагатьох, хто стартував з порожнього місця, є засновник amazon джефф безос. Насправді батьки видали йому 300 000 доларів на розвиток бізнесу, але це крапля в морі в порівнянні з іншими багатіями. Оскільки тема цікава, а зміни в рейтингу forbes відбуваються постійно, немає причин не розповісти про нове досягнення ілона маска. Отже, акції tesla ростуть, а з ними і капітал засновника компанії. Сьогодні вранці котирування піднялися вище 795 доларів, що дозволило ілону не тільки вирватися на 1 місце, але і знову отримати віртуальні 200 мільярдів доларів. На момент написання даного матеріалу вартість акцій трохи просіла, але ілон маск все ще на першому місці.

На другому місці той самий джефф безос. Його стан оцінюється в 198 мільярдів. Взагалі, якби не розлучення з дружиною, якій джефф віддав значні 54 мільярди, то сьогодні у засновника amazon було б більше 250 мільярдів доларів. До речі, а ви знали, що маккензі скотт (дружина джеффа безоса) вийшла заміж за скромного вчителя в сіетлі?

На третьому місці бернар арно, що володіє імперією модних брендів, ну а четверте місце займає всемогутній білл гейтс. Стан останнього стабільний, а його основний капітал не змінюється багато років, оскільки microsoft менш схильна до перепадів котирувань, ніж інші компанії. До речі, а ви за кого вболіваєте? симпатизуєте ілону маску, або мрієте, щоб білл гейтс потіснив своїх молодих колег з технологічних компаній і зайняв перше місце? пишіть про це в коментарях.