Хостинг Офферхост ру: переваги сервісу Offerhost.ru

406

Доброго дня. Пропоную ознайомитися з вигідними умовами розміщення сайтів, які пропонує хостинг офферхост ру. Я вже розповідав Вам про інших хостерах та їх переваги, але мій список бажаних сервісів поповнився ресурсом Offerhost.ru.

Особливості хостингу

Це відносно молодий сервіс, який почав свій шлях на початку 2016 року. Через півтора року Офферхост може похвалитися базою майже 8 тисяч клієнтів. А на серверах компанії розміщено понад 4 тисяч сайтів.

Крім стандартного переліку послуг, про які буде сказано далі, Offerhost пропонує безкоштовні відеоуроки по створенню онлайн сторінок:

Це дуже важливий момент для новачків, які хочуть побудувати бізнес в інтернеті, але поки не знають, з чого почати. Можна вибрати один з безлічі тарифів, вартість яких починається з 19 рублів на місяць:

Хостинг Офферхост ру: переваги сервісу Offerhost.ru

Тобто, для найпростіших лендингов можна замовити найдешевший тарифний план і суттєво знизити свої витрати. Варто зазначити, що Вам надається два тижні на безкоштовне тестування можливостей хостингу офферхост ру. Протягом цього проміжку часу зможете зрозуміти, чи підходить Вам дане рішення чи ні.

Всі свої питання задавайте службі технічної підтримки, яка працює практично цілодобово, відповідаючи оперативно і по темі:

Хостинг Офферхост ру: переваги сервісу Offerhost.ru

Стаючи клієнтом offerhost ru, Ви отримуєте:

  • Безкоштовний захист від спаму (для поштової скриньки, прив’язаного до сайту) і DDoS атак;
  • Фахівці компанії перенесуть всі файли від попереднього хостера (при необхідності);
  • Надається доступ до корисних скриптів і доповнень, які дозволять підвищити швидкість завантаження сторінок, перевірити на віруси, заблокувати доступ до певних папок і т. д.

Якщо цікавлять відгуки про хостинг, раджу перейти на офіційний сайт Офферхост і перегорнути його практично в самий кінець. поки не побачите потрібний розділ. Там же знайдете і перелік авторитетних клієнтів.

Вбудований конструктор

Крім інших послуг, є можливість швидкого створення лэндингов. Досить у верхньому меню перейти за посиланням “Конструктор”, дочекатися завантаження інтерфейсу. Потім перетягуєте потрібні блоки з бічного переліку в головну область екрану, вносите зміни в HTML-код і публікуєте готовий результат:

Хостинг Офферхост ру: переваги сервісу Offerhost.ru

Варто відзначити, що цей інструмент не настільки просунуті, як популярні конструктори сайтів. Але для створення наочного і простенького лендинга цього цілком достатньо.

Не варто забувати і про домени, які можна оформити на Offerhost ru за вельми привабливою ціною. А ось продовження на рік обійдеться трохи дорожче:

Хостинг Офферхост ру: переваги сервісу Offerhost.ru

Якщо Ви вже перепробували безліч рішень (як і я), хотілося б дізнатися Вашу думку про хостингах: який краще. Можливо, Ви поки не тестували Офферхост, і саме час зробити це для розуміння – чи придатний цей сервіс для розміщення сайтів, чи ні.

З повагою, Віктор!