Сша заборонили польоти космічних кораблів virgin galactic до завершення розслідування липневої події

14

Федеральне управління цивільної авіації сша в четвер заборонило virgin galactic запускати космічний корабель spaceshiptwo до тих пір, поки відомство не отримає результати розслідування події, що мала місце під час липневого польоту або не вирішить, що загрози громадській безпеці немає. Нагадаємо, що приводом для розслідування стало відхилення spaceshiptwo від курсу під час космічного польоту річарда бренсона (richard branson) 11 липня.

Reuters

Virgin galactic визнає, що космічний корабель тимчасово відхилився від заданої траєкторії, проте заявляє, що spaceshiptwo не вилітав за межі безпечного повітряного простору. Крім того, за словами компанії, корабель збився з курсу всього на 1 хвилину і 41 секунду.

Reuters

На тлі новин про заборону польотів spaceshiptwo, акції virgin galactic сьогодні впали на 7,02% до $24,85 за штуку на нью-йоркській фондовій біржі. У першій половині торгів, до появи новин про заборону польотів, акції компанії подорожчали на 7% до $28,77, коли було оголошено, що virgin galactic відправить льотчиків впс італії в космос з дослідницькою місією в найближчі два місяці. Тепер, ймовірно, цим планам збутися не судилося.