Як з Instagram завантажити відео на телефон, смартфон, планшет

422

Доброго дня. Все більше користувачів цікавиться питанням, як з Instagram завантажити відео на телефон. Це, мабуть, найпопулярніша сьогодні соцмережа, частиною якої є відео. Так що це питання цілком зрозумілий, тим більше сервіс не надає сам такої можливості. Більш того, розробники навіть не передбачили кнопки для цих цілей.

Хоча є цікаві ролики, які так хочеться скинути на свій мобільний пристрій і показати кому-небудь, якщо підключення до мережі не буде. Так що зараз познайомимося з відомими і самими найпростішими способами, що допомагають скинути собі вподобаний кліп чи щось подібне.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • DreDown
 • SaveFromNet
 • IFTTT
 • Flow for Instagram
 • Instagrab
 • 4K Downloader
 • Zasasa

DreDown

Ця програма відома серед інста користувачів, що вона функціонує в режимі онлайн. За принципом роботи схожа на основну частину аналогів, призначених для скачування відео з Youtube та інших подібних сайтів. Якщо ви вирішили завантажити відео онлайн, то обов’язково потрібна буде гіперпосилання з відповідним кліпом. Отримати URL можна, зайшовши в потрібний профайл. Там слід вибрати потрібний об’єкт, натиснути на нього і скопіювати посилання з адресного рядка браузера.

Як з Instagram завантажити відео на телефон, смартфон, планшет

Цю адресу ви вставляєте у віконце і клікаєте на кнопку “Dredown”.

Як з Instagram завантажити відео на телефон, смартфон, планшет

Далі сервіс обробляє запит і запропонує завантажити ролик в форматі MP4.

Як з Instagram завантажити відео на телефон, смартфон, планшет

Клавіша зеленого кольору буде гарантією отримання прямого посилання, її при бажанні можна буде відправити своїм друзям, які не користуються Instagram.

SaveFromNet

Даний сервіс є єдиним ресурсом, який підтримує офіційне скачування об’єктів соціальної мережі Instagram. Крім цього, тут ви зможете завантажити необхідний контент з Фейсбуку, Vimeo та інших соцмереж. Алгоритм використання сайту ідентичний тому, що описаний вище. Вам потрібно надати посилання, яка вставляється в віконце. При натисканні на кнопку-стрілку активується сторінка попереднього перегляду з зеленою кнопкою завантаження MP4-файлу.

Як з Instagram завантажити відео на телефон, смартфон, планшет

IFTTT

Відомий і точно заслуговує уваги сервіс, в якому користувачі можуть легко і швидко автоматизувати процес скачування відео в будь-який тип хмарного сховища, наприклад, Гугл Драйв, Dropbox, Google Drive та інші. Зробити це можна досить незвичайним способом. Ви можете стати володарем відео, яке просто лайкніть. Далі система все зробить сама за вас. Автоматизувати процедуру можна з допомогою:

 • облікового запису Instagram;
 • одного з обраних сховищ;
 • аккаунта IFTTT.

Як з Instagram завантажити відео на телефон, смартфон, планшет

Включаються канали соціальної мережі і Dropbox, шляхом натискання на відповідні кнопки під значками. Так легко і просто можна завантажити відео на телефон. Може бути, за описом процес здасться заплутаним, але насправді ви можете налаштувати параметри всього за п’ять хвилин. Далі система сама зробить ваші дії автоматичними. Потрібно буде тільки поставити лайк зацікавило вас ролика і дивитися, коли він з’явиться у вашому сховищі.

Для телефонів передбачено мобільний додаток Андроїд і під iOS. Єдиний недолік – все англійською мовою.

Flow for Instagram

Дану пропозицію було створено спеціально для планшетів від Apple. З його допомогою відкривається не тільки доступ до популярного сервісу, але і з’являється можливість завантажити фото і відео на телефон практично одним кліком по дисплею. До того ж він цікавіше оформлений, порівняно зі стандартним Instagram для iOS.

Як з Instagram завантажити відео на телефон, смартфон, планшет

Завантажити контент можна так:

 • клікаєте на перегляд;
 • торкаєтеся 3 точок, розташованих внизу з правого боку;
 • з’явиться контекстне меню, яке пропонує кілька опцій, серед них буде скачування в «Фотоплівку», куди копіюються ваші особисті мультимедійні дані, зняті на пристрій до цього.

Цей помічник працює досить спритно, все в ньому зрозуміло і приємно для ока. У налаштуваннях можна вимкнути автозапуск роликів з Instagram, до речі, дана функція відсутня навіть на офіційному сайті. До того ж вас не буде турбувати реклама.

Instagrab

Даний продукт допомагає завантажити контент на Айфон і смартфони Android всього за пару дотики по екрану. Це пропозиція не можна назвати повноцінною програмою, це скоріше утиліта, створена спеціально для «яблучних» гаджетів. Якщо ви не любитель зайвих рухів, метушні, просто:

 • завантажте програму з Апп Стор або Google Play;
 • зайдіть до нього і впишіть дані від своєї учеткі в Instagram;
 • знайдіть будь-яке зацікавило вас відео;
 • натисніть клавішу «поділитися»;
 • виберіть підпункт «Save».

Як з Instagram завантажити відео на телефон, смартфон, планшет

Додаток самостійно завантажить файл в спецпапку. Варто сказати, що опція збереження відео в Инстаграб є не єдиною. Тут ви зможете ставити лайки контенту будь-якого юзера, робити собі копії опису, а також ділитися ним в інших соцмережах. Ось тільки програма є обмежено безкоштовною. З недоліків слід зазначити обмежена кількість завантажень і постійно спливаючі водяні знаки, вони відсутні в Pro-версії.

4K Downloader

За допомогою цього софта легко завантажити відео на телефон абсолютно з будь-якого сервісу, при цьому дозволом буде високим. Для завантаження ролика з Instagram на Android або Айфон, необхідно скопіювати посилання в браузері і клікнути «Paste URL». Тут передбачений спецрежим Смарт Mode, що дозволяють одноразово виконати настройку конфігуратора закачувань, після чого використовувати ці параметри до всього скачиваемому контенту.

Оновлення! На жаль, віднедавна цей сервіс не працює онлайн, а додаток 4K Stogram доступно тільки для десктопних ОС – Windows, Ubuntu, macOS.

Корисності:

 • Як накрутити передплатників в Instagram, залучити реальних фоловерів
 • Як видалити сторінку в Инстаграме назавжди або тимчасово
 • Як подзвонити безкоштовно з комп’ютера на телефон
 • Як видалити сторінку в “Однокласниках” через телефон
 • Як змінити логін в Skype

Zasasa

Найпростіший ресурс для завантаження на телефон, тут відсутній додатковий і другорядне функціонал. Необхідно лише:

 • вставити копію посилання на ролик, взяту з Instagram;

Як з Instagram завантажити відео на телефон, смартфон, планшет

 • натиснути клавішу “Завантажити” і дочекатися відправки ролика на телефон.

У програмі є багато потокових сервісів, серед них ви можете вибрати той, що вас зацікавив і завантажити собі потрібний ролик з Instagram.

Цілком природно, що якщо є попит, з’явиться і пропозиція. При відсутності офіційних шляхів скачування вподобаних роликів з популярної соцмережі, відразу знаходяться сторонні варіанти. При цьому вони цілком легальні. Як з Instagram завантажити відео на телефон? Зробити це досить просто, тим більше, є кілька сервісів, що функціонують на платформах Android, iOS і Віндовс.

Потрібно лише вибрати найбільш підходящий варіант, скористатися ним і насолоджуватися завантаженим контентом в будь-який час, навіть якщо відсутній інтернет підключення. Якщо ви знаєте якісь інші варіанти завантаження, діліться у коментарях.

З повагою, Віктор!