Найкрутіші нововведення instagram, які дозволять вам швидко наростити аудиторію

307

Сьогодні инстраграм є дуже популярною соціальною мережею, вже більше одного мільярда користувачів завантажили додаток на свій смартфон і підтримує свою стрічку з цікавих фотографій.

Люди спостерігають за будь-якими зірками в даній мережі, підписуються на своїх друзів і знайомих, діляться фотографіями з відпустки або роботи, діляться першими кроками своїх дітей, разом святкують покупку нового автомобіля або переїзд в інше місто.

Але хтось використовує instagram як черговий інструмент для заробітку, і це можна зрозуміти, адже така велика аудиторія буде цікава рекламодавцям і виробникам продукції. Залишилося тільки наростити аудиторію, використовуючи нововведення від розробника.

Сторіс

Відносно недавно в додатку Instagram з’явилась можливість залишати сторіс – короткі відеоролики, які затримуються на 24 години і потім видаляються автоматично. Спочатку багато користувачів скептично поставилися до такої функціональності, але сьогодні цю ідею перехопили конкуренти і вона користується дуже великим попитом.

У даний момент сторіс є більш пріоритетним контентом, вони відображаються першими для користувача, який зайшов в свій аккаунт. Саме тому для нарощування аудиторії необхідно робити короткі й цікаві ролики. Сторіс дають відмінну можливість тримати аудиторію в курсі всіх нових подій, змушують їх переходити в ваш аккаунт, ставити лайки на фотографіях, залишати свої коментарі. А адже саме залученість є основним показником успішності вашого Instagram.

Просто знайте: Чим більше коментарів та лайків отримують ваші публікації, тим вище розташовується ваш контент в загальному пошуку, тим більше людей його зможуть побачити, тим більше передплатників ви зможете роздобути. Сторіс є відмінним способом змусити ваших передплатників щось робити, адже більшість користувачів просто дивляться публікації, але не коментують їх і навіть не ставлять лайки.

Сторіс дають вам можливість постити різний контент, адже заснована стрічка не завжди це дозволяє. Хтось підтримується одного стилю фотографій або наповнює акаунт лише смисловим контентом.

У той же час сторіс дає вам можливість постити все те, що ви хочете, історію свого життя, знімати короткі ролики з відпочинку, створювати певний настрій для своєї аудиторії. Це добре, адже саме так ви миєте привернути увагу більш широкої і різноманітної аудиторії, яка вам так потрібна.

Прямі трансляції

Функція прямих трансляцій з’явилася відносно недавно, але сьогодні цю функцію користується дуже великим попитом. Ви напевно могли помітити той факт, що користувачі дуже розкрученим аккаунтом, дуже часто використовують дану функцію. Це не просто так, адже саме ця функція дає вам можливість збільшити аудиторію свого облікового запису.

Основним завданням активного учасника Instagram є підтримка прямого контакту зі своєю аудиторією. Люди люблять живе спілкування в реальному часі, адже дуже приємно, коли їх кумир спілкується з ними прямо зараз, у цей момент. Саме для цього і були створені прямі трансляції. Функція досить проста в своєму функціоналі, ви запускаєте додаток, включаєте пряму трансляцію і починаєте знімати. Ваші передплатники одержують повідомлення про те, що вами була запущена пряма трансляція, вони можуть її показати.

Знімати можна все, що душі завгодно, це може бути концерт, може бути красивий пейзаж, ви можете просто знімати самого себе і відповідати на запитання передплатників.

Питання вам будуть задавати в реальному часі, ви зможете швидко відповідати на них, чим більше глядачів ви зберете, тим більше живим є ваш аккаунт. Якщо ви маєте прямий діалог зі своєю аудиторією, то зможете набагато швидше збільшити кількість передплатників і досягти поставлених цілей.

Покажіть своїм передплатникам, що ви жива людина, що ви приділяєте увагу коментарів, ви радієте лайкам, попросіть своїх передплатників бути більш активними в житті вашого облікового запису.

Питання в Instagram

Зовсім нещодавно після чергового оновлення програми з’явилася функція питань від ваших передплатників. Суть даного функціоналу полягає в тому, що ви у вигляді сторіс створюєте пост, де маєте форму з проханням поставити питання. Користувач може безпосередньо у цій формі написати своє запитання своєму кумиру. Ви бачите всі ці питання і відповіді на них у вигляді коротких відеороликів або ж голосовим повідомленням. Це дуже цікава функція, яка тільки набирає обертів і є корисною у розкрутці вашого облікового запису.

Знову, питання потрібні для того, щоб підтримувати зв’язок зі своєю аудиторією. Людині, який задав вам питання, буде дуже приємно отримати на нього відповідь. Це реальне спілкування, яке провокує передплатника на ті чи інші дії. Якщо людина витратив свій час і сили на те, щоб задати питання, то він обов’язково залишить коментарі під фотографією, він поставив лайки вашим постам.

Не нехтуйте такими інструментами для того, щоб порадитися зі своєю аудиторією. Все те, що ви робите у своєму Instagram, ви робите для передплатників, ви хочете, щоб їм було цікаво. Але досить складно вирішити за інших людей те, що їм буде цікаво. Так чому б не запитати про це у них, питання ідеально для цього підійдуть. Так, ви можете робити це вчасно прямій трансляції, але вона забирає досить багато часу, необхідно сидіти перед камерою, чекати запитань або ставити їх аудиторії. Тут же ви створили посаду з формою і ввечері відповіли на всі питання або отримали відповіді на своє питання.

Тут також буде працювати психологічний фактор. Адже всім приємно, коли до його поради прислухаються і говорять про те, що він дав дуже цікаву відповідь на той чи інший питання. Хваліть своїх передплатників, говорите про те, що ви прислухаєтеся до їхньої думки, щоб зробити стрічку більш цікавою і насиченою. Після регулярного спілкування зі своєю аудиторією, ви зможете бути впевненими в тому, що отримаєте приріст абонентів. Кількість загальних коментарів та лайків буде збільшено, ваша аудиторія стане більш активною, а значить, пости побачить більше людей і хтось з них стане новим передплатником.

До речі, хоч мало хто про це пише, але вам варто знати, що на поточний момент прикладати фото і відео до відповідей можна тільки з пристрою на iOS, користувачам Android залишається задовольнятися кольоровим фоном.

Instagram TV

Під час чергового масштабного оновлення програми користувачі побачили нову іконку, переходячи по якій вони потрапляли в абсолютно нове середовище обміну контентом. IGTV дає можливість створювати досить тривалі відеоролики і викладати їх у своєму обліковому записі, в спеціальному розділі. Це абсолютно новий спосіб обміну контентом, адже раніше така можливість надавалася тільки YouTube і деякими іншими менш популярними сервісами, сьогодні обмінюватися роликами можна через Instagram.

Ви можете в IGTV обмінюватися майстер класами, проводити тренінги, знімати відео зі своєї подорожі, обмінюватися планами на майбутнє із своїми передплатниками. Якщо раніше ви займали свого передплатника на кілька хвилин і відпускали його, то з IGTV ви можете зайняти його набагато більше. Є певна аудиторія, яка готова переглядати досить довгі ролики і слухати ваші історії. Саме на таких користувачів і розрахований новий функціонал, чим більше користувач часу проводити в Instagram, тим краще. Так ви привернете увагу тих, хто раніше на ваш акаунт не звертав увагу, ви покажіть таким людям, що ваші пости є цікавими, що ви ділитеся корисним контентом.

Слід розуміти, що IGTV є абсолютно іншим віянням трендів 2018 року. Щоб задовольнити аудиторію в цьому сервісі, необхідно пропонувати їм щось більше, не зовсім те, що ви робили раніше. Ті власники акаунтів, які використовують тільки Instagram, не завжди мають навички та обладнання для зйомки якісного відео великої довжини. Якщо у вас не виходить робити хороші відеоролики, то не варто цим займатися або ж необхідно вчитися.

Погана якість відеоролика в IGTV може відвернути від вас ту аудиторію, яка була з вами на протязі багатьох років, тому використовуйте цей інструмент, але робіть це обережно.

Реклама в Instagram

Реклама в соціальній мережі вже є достатньо давно, але не всі здогадуються про те, що можна рекламувати не тільки товари або послуги, але і свій власний аккаунт. Сьогодні автоматизована система використовує контекстну рекламу, яка орієнтується лише на тих людей, яким ваш аккаунт буде цікавим. Немає ніякого сенсу в тому, що показати рекламу мільйону користувачів, з яких вашими передплатниками стане 100 осіб. Набагато краще показати рекламу 1000 зацікавлених людей, з яких більшість стане вашими передплатниками. Такі передплатники більш цінні, вони коментують ваші пости, вони популяризують аккаунт.

Робити рекламу має сенс тільки через Facebook, але ніяк не через промо в самому инстаграме. Ефективність методів відрізняється в рази.

Реклама, звичайно ж, є платною, але вона дійсно варто вкладень. Якщо ви плануєте використовувати свій акаунт для заробітку або популяризируете свою особистість, то слід вкладати не тільки сили і час, але й гроші. Реклама не дуже дорога, все залежить від того, яка кількість користувачів ви хочете привернути до себе. Запустити її досить просто, потрібно просто слідувати інструкції у додатку, після чого вона буде запущена і почне приводити нових передплатників.

Реклама в Instagram є одним з найшвидших і ефективних способів розширити свою аудиторію в соціальній мережі. Але необхідно розуміти, що важливо не тільки привернути увагу людини і примусити його перейти в ваш аккаунт, важливо зацікавити його і змусити підписатися.

Якщо рекламу розмістити цікавий пост і привернути увагу користувача, але всередині облікового запису буде порожньо або ж не буде ніякої корисної інформації, то ви просто заплатите за рекламу, але передплатника так і не отримаєте. Саме тому спочатку слід попрацювати над своєю стрічкою, після цього вже замовляти рекламу і отримувати позитивні відгуки від неї.

Слід використовувати всі нововведення Instagram

Безперечно, адже доданий функціонал оновленого додатка повинен бути використаний власником успішного облікового запису. Даючи своїй аудиторії щось нове, ви підвищуєте інтерес до інформації на своїй сторінці. При цьому над додаванням нових функцій і можливостей працювали досвідчені професіонали, вони точно розуміють, що буде користуватися попитом у передплатників, що дасть їм чергове нововведення і як це підвищить кількість передплатників у вашому акаунті.

Особливістю всіх нових функція є те, що вони змушують вас підтримувати живий контакт зі своїм передплатником. Це все робить соціальну мережу більш цікавою для рекламодавців. Накрутка в Instagram не є дуже складним завданням, це поширений спосіб збільшити привабливою аккаунту для рекламодавця. Але замовивши рекламу у такого запису рекламодавець не отримує бажаного результату, адже аудиторія не клацає по посиланнях, не купує товари, не популяризує бренд. Всі нововведення підходять тільки тим, хто чесно заробив увагу великої аудиторії, хто має активних передплатників.

Не варто накручувати передплатників, якщо ви хочете заробляти на инстаграме. Якщо у вас буде накручений акаунт з більш ніж 100000 передплатників, то ви будете цікаві рекламодавцеві, але як тільки він побачить невелику кількість лайків під постами і мінімальна кількість коментарів, то ніякої реклами замовляти у вас не буде.

Якщо у вас не реальні передплатники, то ніхто не буде переглядати ваші сторіс, ніхто не буде переглядати прямі трансляції або задавати питання, тим більше ніхто не буде дивитися відео в IGTV. Саме тому всі нововведення Instagram цікаві лише тим, хто веде реальний блог, хто і раніше підтримував контакт зі своїми передплатниками.

Джерело: http://haker.in.ua/