Онлайн фоторедактор Аватан Плюс (Avatan) – безкоштовний і соціальний

521

Доброго дня. Якщо потрібно швидко створити прикольний колаж з фото, не встановлюючи сторонні додатки, то краще всього використовувати онлайн фоторедактор Аватан Плюс (Avatan), про який і піде мова в даній публікації сайту IT Технік.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Соціальний «фотошоп»
 • Основні можливості
 • Відео

Соціальний «фотошоп»

За останні роки в мережі з’явилося безліч веб-додатків, що дозволяють обробляти зображення. Багато з них російською мовою і мають інтуїтивно зрозумілим зовнішнім виглядом. Серед цієї маси особливо виділяється безкоштовний незвичайний фоторедактор Аватан Плюс, який окрім основних завдань виконує роль соціальної мережі. Він об’єднує сотні тисяч користувачів, які можуть ділитися своїми роботами, лишати коментарі, підписуватися на оновлення інших юзерів.

Крім цього, люди можуть створювати свої текстури, фони, наклейки, які потім зможуть скористатися всі бажаючі.

Існує спрощена різновид сервісу (без соціальних проблем) і авторизації. Просто перейдіть на сторінку avatan.ru – і швидко вносите зміни у свої знімки.

Але я вирішив приділити особливу увагу саме розширеної версії.

 • Щоб отримати доступ до всіх можливостей ресурсу, необхідно пройти просту процедуру реєстрації. Для цього клікаєм по посиланню в правому верхньому куті, а потім заповнюємо форму або входимо через соцмережу Вконтакте:

Онлайн фоторедактор Аватан Плюс (Avatan) – безкоштовний і соціальний

 • Тепер придумуємо нікнейм (ім’я на сайті) і можемо приступати до роботи.
 • Нам відразу ж пропонують додати ефект. Варто натиснути на кнопку «Відкрити фото»:

Онлайн фоторедактор Аватан Плюс (Avatan) – безкоштовний і соціальний

 • Через кілька секунд завантажується безкоштовний Аватан Плюс онлайн фоторедактор, і ми опиняємося на першому етапі – тут реально внести автовиправлення в рівні яскравості, контрастності, насиченості; обрізати зображення, змінити його розміри, повернути. Як тільки закінчите, натисніть «Далі» (кнопка праворуч угорі):

Онлайн фоторедактор Аватан Плюс (Avatan) – безкоштовний і соціальний

 • І ось настає найцікавіший момент – з’являється можливість застосовувати фільтри, накладати рамки, наклейки та інші ефекти. Вибір дуже великий, тому не буду робити скріншоти всіх функцій, а покажу все на відео (дивіться в кінці огляду):

Онлайн фоторедактор Аватан Плюс (Avatan) – безкоштовний і соціальний

Упевнений, Ви звернули увагу на кнопку «Зберегти». Вона дозволяє створити ефект і зберегти його на майбутнє, якщо Ви захочете опрацювати наступні знімки аналогічним чином.

Автор рекомендує:

 • Як змінити мову введення тексту: всі способи
 • Прості способи відключення автоматичного оновлення у Windows 7
 • Кращі програми для нанесення водяного знака
 • Як видалити Onedrive з провідника Windows 10
 • Кращі сервіси для стиснення фото онлайн
 • Як підключити Сбербанк Онлайн на телефон

Основні можливості

Перейдемо до більш детального розбору вкладок, які містить фотошоп Аватан Плюс соціальний фоторедактор:

 • Основи – відкривається за замовчуванням і містить підпункти, пов’язані із зміною експозиції, рівнів, колірних показників, різкості. Шляхом переміщення регуляторів вправо-вліво, можете спостерігати корекцію зображення;
 • Фільтри – назва говорить сама за себе. Є деяка кількість ефектів з більш конкретними налаштуваннями, що дозволяють перетворити фотографії в справжній шедевр – пом’якшувати його, робити більш чітким, чорно-білим і т. д.;
 • Текст – тут все зрозуміло: пишіть потрібний набір символів, вибираєте розмір і тип шрифту, його колір. Якщо потрібно видалити напис, то просто клікаємо по ній і тиснемо Del на клавіатурі;
 • Текстури – їх у Вас немає. Можна завантажувати їх з інших сайтів, використовувати текстури інших користувачів Avatan Plus онлайн або завантажити з комп’ютера;
 • Наклейки, Рамки – як і в попередньому пункті, у Вас спочатку не буде таких елементів для вибору можете створювати свої або ж користуватися об’єктами, запозиченими в інших юзерів Аватана;
 • Ретуш – цікавий інструмент для обробки портретів. Дозволяє усувати недоліки на шкірі, згладжувати картинку, прибирати відблиски. Тут є маса цікавих фішок, за допомогою яких можна навіть підбирати собі колір волосся, тип макіяжу, коригувати зовнішність.

Онлайн фоторедактор Аватан Плюс (Avatan) – безкоштовний і соціальний

Коли закінчите з «перетвореннями» – тисніть на «Зберегти», вибирайте якість кінцевого результату, вкажіть назву. Можна, до речі, встановити максимальний вага файлу, а також його розміри, якщо у Вас є певні обмеження:

Онлайн фоторедактор Аватан Плюс (Avatan) – безкоштовний і соціальний

Крім скачування на комп’ютер, можна завантажити відразу в альбом Аватан Плюс, відкрити доступ до нього і ділитися роботами з передплатниками.

Відео

А ось і обіцяний огляд у форматі video. Шанувальників Кетрін Зэта-Джонс чекає сюрприз (приємний чи ні вирішувати Вам):

Як бачите, використовувати незвичайний Аватан Плюс фоторедактор онлайн безкоштовно може будь-хто. Досить пройти миттєву процедуру реєстрації і через пару секунд вже можна обробляти будь-які зображення.

З повагою, Віктор!

Онлайн фоторедактор Аватан Плюс (Avatan) – безкоштовний і соціальний