Містобудівний симулятор city block builder вийде пізніше наміченого терміну

19

Індійський видавець і розробник ігор tentworks interactive сьогодні оголосив, що вони відклали містобудівний симулятор лос-анджелеса 1950-х років “city block builder ” пропустить дату релізу у вересні на пк в ранньому доступі steam.

Спочатку випуск був запланований на 22 вересня, але розробники зіткнулися з деякими проблемами в останню хвилину, які вони хотіли б усунути, перш ніж випустити гру. Нова дата випуску не оголошена, але вона все ще планується в 2021 році.

Щоб заспокоїти фанатів, tentworks випустила абсолютно нове відео з покроковим керівництвом від розробників, що демонструє, як гравці можуть побудувати імперію тінселтаун своєї мрії.

City block builder – це суміш ігор про менеджмент з елементами великомасштабного міського будівництва. Дія гри відбувається в лос-анджелесі в 1950-х роках. Гра ставить вас на місце молодого подає надії підприємця, який сповнений рішучості побудувати свою власну бізнес-імперію. Після перемоги у другій світовій війні лос-анджелес-світова столиця поп-культури. З блиском і гламуром голлівуду, дизайнерськими магазинами і кращою кухнею, яку можна купити за гроші, – і все це під навісом чистого блакитного неба, місто ангелів являє собою “американську мрію” в її самому ідеальному вигляді.