Діджитал-квест wot blitz і tinkoff банку – ” місія здійсненна: blitz-квест»

11

Відмінна новина для всіх любителів мобільних «танчиків»: wot blitz спільно з tinkoff банк оголосили про початок унікального спільного проекту — діджитал-квесту «місія здійсненна: blitz-квест». Брати участь в ньому зможуть поточні і нові власники кобренд пластикових карт wot blitz від тінькофф.

А ще одна хороша новина полягає в тому, що замовити таку карту можна буквально за пару кліків.

Якщо ви ще не замовили, звичайно. Тому що штука, безумовно, з розряду «маст хев».

Як і будь-який квест, «місія здійсненна: blitz-квест» складатиметься з ряду завдань, які користувачам необхідно виконати за відведений проміжок часу. Є завдання з розряду» зроби свій перший платіж карткою ” (це неминуче, інакше, навіщо вам взагалі карта?),» розкажи про акцію друзям у соціальних мережах«,»приведи друга”.

Але є і дещо складніше. Наприклад, буде необхідно пройти вікторину про world of tanks blitz, і питаннячка там, потрібно відзначити, ті ще. Без глибоких знань по грі на них так просто не відповісти. Як приклад « “вибери машину з максимальним бронепробитием в грі”. Або ось ще: “якої частини у медалі “дозорний” не вистачає?”

Або:” якого танка немає в грі?”

Ну і, звичайно ж, не обійдеться без того, щоб здобути 10 перемог в улюбленій грі — world of tanks blitz.

За кожне виконане завдання квесту учасники отримуватимуть спеціальну валюту — шанси . І ось ці самі шанси надалі можна і потрібно буде використовувати, щоб заробляти випадкові призи. Список призів досить великий, є в ньому як звичайна, що називається, витратка на зразок всіляких бустерів різного ступеня рідкості, золота і према.

Так і більш відчутні приємності у вигляді внутрішньоігрової бойової техніки:

– progetto m35 mod. 46

– t54e2

– centurion mk. 5/1 raac

– стг

– emil 1951

– vk 90.01 (p)

Впевнені, зайвими у ваших ангарах ці танки точно не будуть.

Тому не варто відтягувати за участю в унікальному діджитал-квесті від wot blitz і tinkoff банку – ” місія здійсненна: blitz-квест». Терміни проведення спільного проекту:з 5 жовтня 12:00 (мск) по 5 листопада 12: 00 (мск). Завдання доступні для виконання до 2 листопада 12:00 (мск). По суті, це ще один відмінний спосіб збільшити профіт від володіння кобренд пластикової карти wot blitz від тінькофф, а також отримати цілу купу смакоти в world of tanks blitz.

Пропускати таке точно не варто. Так що-в бій!