Bethesda випустила новий трейлер довгоочікуваної starfield [відео]

21

Поки bethesda softworks в поті чола трудиться над starfield, геймери з нетерпінням чекають будь-яких новин про амбітну rpg від творців the elder scrolls і fallout. І студія не розчаровує-наприклад, цього разу вона випустила невеликий ролик, що знайомить публіку з сеттінгом масштабного проекту.

Свіжий півторахвилинний трейлер оповідає про освоєні системи — місце дії науково-фантастичної рольової гри. Згідно передісторії, хоч людство і вирушило освоювати космос і навіть підкорило невелику частину чумацького шляху, людська натура взяла своє: на початку xxiv століття дві фракції пішли один на одного війною. До 2330 року кривавий конфлікт між ними майже зійшов нанівець, але колишні образи так просто не забути.

Світ starfield сповнений ворожих фракцій (серед яких пірати, найманці, фанатики), але не все так погано: деякі вирішили присвятити себе не насильству, а дослідженню всесвіту. З однією такою організацією – під назвою «сузір’я» — гравцеві належить познайомитися ближче по ходу своїх мандрів.

Нагадаємо, що реліз довгоочікуваної starfield призначений на 11 листопада 2022 року. Проект обійде стороною консолі playstation і вийде прямо на pc з xbox.