Imikimi com фотошоп безкоштовно – огляд сервісу

393

Доброго дня. Якщо не хочете встановлювати сторонній софт, але є бажання створити красиві анімовані гіфи, то варто використовувати онлайн сервіс Imikimi com фотошоп безкоштовно. Зараз розповім про переваги цього інструменту для створення крутих фоторамок та інших ефектів.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Що таке Имикими онлайн?
 • Ключові можливості фоторедактора Imikami
 • Основи користування Imicimi com
  • Відео
 • Як редагувати фото в Имикими російською?

Що таке Имикими онлайн?

Якщо перейти за посиланням на офіційний сайт Imikimi.com, то відразу і не зрозумієте – куди і навіщо потрапили? Принаймні, так було зі мною. Одразу в очі кинулася купа реклами і не зовсім дружній інтерфейс.

На форумах дізнався, що редактор фото Имиками є досить популярним рішенням, якщо немає часу навчатися навичкам роботи в Photoshop. Та й англомовний інтерфейс легко перевести на російську з допомогою особливого прийому (про це йтиметься далі).

Ключові можливості фоторедактора Imikami

Основне призначення сервісу полягає в накладенні оригінальних рамок на зображення користувачів. Ресурс надає доступ до сотень ефектів різної тематики – романтика, для дітей, рекламні, з природними елементами. Можна також створювати свої темплейти (шаблони), наносити на картинки будь-які написи.

Головна перевага проекту – він не вимагає з Вас грошей, а якщо зареєструватися, русифікувати інтерфейс, то отримаєте зручний інструмент для того, щоб анімовані Имикими гіфи створити з особистими фото безкоштовно. Ось наочний приклад:

Imikimi com фотошоп безкоштовно – огляд сервісу

Основи користування Imicimi com

 • Переходимо по посиланню і зліва відобразитися перелік усіх рамок (All Frames), але можна перейти до перегляду категорій (Categories) або зацінити популярні роботи інших авторів (Frame Artists):

Imikimi com фотошоп безкоштовно – огляд сервісу

 • Вибираємо вподобаний варіант, клікаєм по ньому, а потім, коли він відобразиться в окремому вікні праворуч – ще раз для початку роботи:

Imikimi com фотошоп безкоштовно – огляд сервісу

 • Запуститися редактор, в центрі якого відобразиться значок завантаження Ваших фото. Натискаємо і вибираємо потрібний знімок:

Imikimi com фотошоп безкоштовно – огляд сервісу

 • Коли він довантажити, переміщаємо його, змінюємо розмір, щоб фотографія оптимально вписалася в рамку Имикими;
 • Натиснувши в лівому верхньому куті кнопку «Text» зможете додати довільний текст, а клавіші «Undo» (назад) і «Redo» (вперед) – дозволять відміняти і повертати виконані дії. «Flip» – це функція дзеркального відображення по горизонталі;
 • Для збереження проекту слід клацнути по значку диска «Save», після чого отримаєте можливість поділитися картинкою у соціальних мережах або ж завантажити на комп’ютер (Download):

Imikimi com фотошоп безкоштовно – огляд сервісу

Подивіться наступне відео по роботі з онлайн Имикими і без реєстрації:

Також, можлива установка розширення для браузерів Internet Explorer і Opera, яке дещо спростить роботу з Imikimi гифками. А для любителів мобільних пристроїв можна скачати Imikimi com фотошоп безкоштовно доступні офіційні додатки iOS і Android.

Рекомендую використовувати популярні аналоги – PicsArt, VSCO

Відео

Як редагувати фото в Имикими російською?

Розробники особливо не заморочуються над русифікацією свого проекту. Але багато вітчизняних юзери хотіли б бачити рідну мову в цьому «фотошопі», замість не всім знайомого англійської. Відразу скажу, що немає сенсу витрачати час на пошуки російськомовної версії – її не існує. Але є дуже цікаве рішення проблеми, яке може допомогти. Підходить тільки для браузера Google Chrome:

 • Запускаємо Гугл Хром;
 • Відкриваємо головне меню, натиснувши на значок «три крапки» в правому верхньому куті браузера;
 • Переходимо до пункту «Налаштування»:

Imikimi com фотошоп безкоштовно – огляд сервісу

 • Гортаємо перелік опцій в самий низ, поки не побачите напис – «Додатково». Далі знаходимо розділ «Мови», клікаєм по стрілці навпроти російської для відкриття додаткових параметрів. Включаємо функцію «Пропонувати переклад…»:

Imikimi com фотошоп безкоштовно – огляд сервісу

Для браузера Firefox можна також додати плагін «S3 Google Перекладач» або його аналоги. А в Opera встановлюється доповнення «Translator», яке дозволить зробити Imikimi російською.

Якщо хочете зробити свої знімки унікальними, незабутніми і більш романтичними, то варто вдатися до допомоги Imikimi com безкоштовного фотошопа. Мені сервіс сподобався, але хотілося б узать Вашу думку.

З повагою, Віктор!