Бог війни для бога війни: god of war: ragnarok отримала новий трейлер

8

В рамках playstation showcase 2021 студія santa monica studio представила новий трейлер god of war: ragnarok . Проект вийде на playstation 4 і playstation 5 , але дата релізу поки не розкривається.

Події продовження розгортаються через кілька років після гри 2018 року. Головними героями знову виступлять кратос і його син атрей, які намагаються зупинити рагнарек і зрозуміти, ким же насправді є хлопчик.

Протистояти їм будуть персонажі скандинавської міфології, включаючи бога грому тора, а також мстить за смерть сина фрейю. А допомогти давньогрецькому богу війни може тільки інший бог війни-тюрь.

Для дослідження гравцям будуть доступні всі дев’ять світів. Крім того, персонажі отримають нові руни і здібності.

Цікаво, що розробкою керує не корі барлог, який переключився на інший проект. Геймдиректором god of war: ragnarok став ерік вільямс, дизайнер бойової системи минулої частини god of war.

Як розповів глава playstation studios герман хульст , god of war: ragnarok стане фінальною частиною північної саги кратоса.

оновлення. santa monica studio опублікувала ключовий арт гри, скріншоти і кілька артів. На одному з кадрів можна побачити безкрилих ящерів-дреків, які будуть нападати на героїв.