Windows 11 буде знизить навантаження на процесор і пам’ять, за рахунок чого наші пк, ноутбуки та планшети будуть працювати швидше

12

Як повідомив один з керівник microsoft, віце-президент компанії стів диспенса, що готується до випуску операційна система windows 11 помітно краще оптимізована в плані використання апаратних ресурсів, ніж її попередниця windows 10.

Вона зможе похвалитися не тільки оновленим інтерфейсом і рядом нових функцій, але і тим, що буде більш раціонально використовувати процесор, оперативну пам’ять і сховище.

Нам обіцяють, що майбутня «операційка» microsoft знизить навантаження на процесор більш ніж на третину або на 37%, а на оперативну пам’ять – на 32%. Компанія серйозно попрацювала над прискоренням переходу в режим глибокого сну і виходу з нього. За рахунок використання можливостей процесорів intel core 8-го покоління і старше, вихід із сплячого режиму на пристроях windowsбудет відбуватися мало не миттєво, подібно до того, як це роблять наші смартфони і планшети з чіпами arm на борту.

Також був оптимізований процес розподілу апаратних ресурсів між додатками і тепер працюють в тлі «важкі» завдання вимагають серйозних обчислювальних витрат не будуть серйозно гальмувати роботу інших програм. Це стане ще одним серйозним внеском у прискоренні виходу із сплячого режиму.

схожі матеріали: