Як на Ютубі прибрати рекламу – на компютері та телефон

923

Останнім часом YouTube став просто надзвичайно популярний. Це можна пояснити простотою і зручністю користування місцем для розміщення відеофайлів. Сьогодні можна не тільки переглядати численні відео на цьому ресурсі, але і викладати свої, заробляти і займатися улюбленою справою. Ось тільки багатьох користувачів цікавить, як на Ютубі прибрати рекламу.

Практично в кожному ролику є непотрібна вставка, яка багатьох дратує та нервує. Більш того, часто реклама з’являється не тільки в початку відтворення, але і під час перегляду випливають настирливі віконця з пропозицією підписки та купівлі.

Природно, повністю відмовитися від таких пропозицій не можна, все-таки реклама вважається двигуном прогресу, до того ж з неї ми дізнаємося багато цікавого і корисного. Але якщо часу на це немає або відволікатися не хочеться, варто скористатися способами відключення подібних відео.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Можна пропустити?
 • Використовуємо спеціалізований софт
  • Програма Adguard
  • Розширення Adblock
  • Установка аддона
 • Використовуємо скрипт
 • Як прибрати рекламу з Android пристроїв

Можна пропустити?

Серед користувачів комп’ютерним обладнанням та сучасних гаджетів є величезна кількість новачків, які найчастіше бояться і не можуть самостійно встановити спеціалізований софт або виконати якісь складні налаштування для блоку усього непотрібного. Відео, розміщені на сайті Ютуб, не відразу запускаються, зазвичай все починається з рекламного ролика. Ось тільки навіть якщо ви переглянете його повністю до кінця, немає 100% гарантії, що під час подальшого перегляду нав’язливі пропозиції не з’являться знову.

При активації відео, ви можете побачити секундомір, він показує, яка кількість часу залишилося до завершення перегляду реклами. Після того, як пройде деякий час, випливає напис з пропозицією пропустити рекламу, якщо натиснути на неї, то ви автоматично продовжите свій перегляд.

Якщо ж не хочеться витрачати навіть десять-двадцять секунд свого часу, то можна скористатися іншим варіантом. Для цього просто натискаєте клавішу F5 або оновлюєте сторінку. Такі прості маніпуляції допоможуть продовжити перегляд цікавить вас контенту вже без рекламних роликів.

Блоки з спливаючими пропозиціями, що закривають частину відео, легко прибрати натиснувши на хрестик невеликого розміру. Він розташований у верхній частині кута блоку з правого боку. Природно, такі рекомендації не допоможуть назавжди прибрати настирливий контент, але при цьому ви зможете витрачати на нього менше часу.

Використовуємо спеціалізований софт

Для тих, хто не хоче постійно натискати на хрестики або чекати появи блоку з продовженням перегляду, є більш підходящий варіант. Не потрібно мати якісь понад здатності знання або бути просунутим юзером в світі комп’ютерних технологій, для того, щоб дізнатися, як на Ютубі прибрати рекламу. Необхідно тільки знати програми, які допоможуть це зробити, їх зазвичай називають аддонами, ті, про які я розповім нижче, є варіантами загальної дії.

Програма Adguard

Як на Ютубі прибрати рекламу – на компютері та телефон

Це спеціалізований продукт, який допомагає прибрати нав’язливі рекламні ролики і блоки. Його потрібно завантажити з офіційного ресурсу розробника, після цього встановити.

Основні переваги утиліти:

 • легко відключити різні види реклами, в тому числі і в кінці відео;
 • допомагає додатково захищати комп’ютер від імовірності зараження з шкідливих і фішингових сторінок у мережі;
 • після встановлення на обладнання можна відразу включати будь-ролик з Ютуб;
 • надійно блокує непотрібну інформацію.

Розширення Adblock

Ще один відмінний спосіб – встановлення універсального доповнення в браузер від Google або будь-який інший. Найкраще також завантажувати програму з сайту виробника, там ви знайдете посилання для безпосереднього скачування. Ресурс в автоматичному режимі дізнається, з якого саме браузера ви зайшли, так що не потрібно заповнювати додаткові анкети, прописувати параметри. Сервіс просто висвітить кнопку з пропозицією установки важливого доповнення.

Ви клікаєте по кнопці і Адблок сам завантажується в Яндекс браузері або будь-якому іншому, внесе необхідні корективи в параметри. Після цього можна буде стигло запускати відео на Ютуб – до цього часу програма вже зможе все прибрати.

Як на Ютубі прибрати рекламу – на компютері та телефон

Установка аддона

В першу чергу необхідно буде визначитися з продуктом, яким ви хочете скористатися. Не варто використовувати відразу кілька блокуючих програм, дуже часто вони програмно конфліктують між собою, так що завантаження сторінок сповільнюється, банери видаляються неправильно, виникають некоректні помилки і багато іншого.

Після цього копіюєте назва програми і переходите в магазин додатків:

 • в Гугл Хром: “Меню”, далі “Налаштування”, вибираєте “Розширення” і “Ще розширення”;
 • для Фаєрфокс: необхідно зайти на ресурс — addons.mozilla.org/ru/firefox;
 • на Опері: “Меню” вибираєте “Розширення” і “Завантажити розширення”.

У рядок пошуку магазину додатків вставляєте копію найменування аддона (AdBlock), натискаєте «Enter». На сторінці розширень знаходите посилання «Встановити…» (може стояти «Додати… », все залежить від використовуваного ресурсу). Якщо для завантаження використовуєте офіційний сайт розробника доповнення, під час відкриття сторінки він сам визначить ваш браузер, про це я вже згадував.

Використовуємо скрипт

Не всім відомо, що фахівці компанії Google в експериментальному порядку можуть запропонувати будь-якому бажаючому скористатися спеціальним скриптом, який дозволяє прибрати рекламу на відеохостингу. Зазначу відразу, використовувати даний продукт можна тільки в деяких випадках. Приміром, якщо в браузері необхідно відкрити тільки один ролик. У будь-якому випадку, розглянемо покрокову інструкцію, яка допоможе використовувати такий код:

Відкриваєте меню розробників в браузері на сторінці перегляду відео за допомогою комбінації клавіш:

 • Ctrl + Shift + J — для Гугл і Опери;
 • Ctrl + Shift + K — використовується на Firefox;
 • F12 — Інтернет Explorer.

Вставляєте цей код у вікні консолі і натискаєте «Enter»:

document.cookie=”VISITOR_INFO1_LIVE=oKckVSqvaGw; path=/;

domain=.youtube.com”;window.location.reload();

На відкритій сторінці сайту будуть видалені наявні банери.

Спосіб працює не завжди, і покладатися на нього я б не радив!

Корисний контент:

 • Як встановити Плей Маркет на Мейзу (Meizu)
 • Як включити Т9 Мейзу (Meizu) будь-якої моделі
 • Як запустити диспетчер завдань на Віндовс 10
 • Як перевернути екран на комп’ютері: комбінація клавіш
 • Як розділити диск C на два диска Windows 10
 • ТОП кращих програм для перегляду ТБ на компі

Як прибрати рекламу з Android пристроїв

Для того щоб позбутися від непотрібних банерів і роликів на Ютубі на своєму мобільному гаджеті, необхідно спочатку активувати фільтрацію HTTPS в налаштуваннях програми Adguard (як ви зрозуміли, що саме вона може нам допомогти). Завдяки цьому кроці ми зможемо розшифрувати дані, які надходять на відеохостинг з рекламних серверів.

Як на Ютубі прибрати рекламу – на компютері та телефон

Користувачам з апаратами на базі Андроїд 7.0 і вище не так пощастило, тут фільтраційні можливості скорочені, так що в останніх версіях Ютуб фільтрація не буде функціонувати. В такому разі можна буде завантажити колишні версії відеоресурсу, але слід відразу поставити заборону на оновлення в параметрах Гугл Плей.

Якщо ви володієте правами Рут, можете надіслати сертифікат Adguard в системні, використовуючи утиліту Move Certs.

Другим етапом стане очищення всіх відомостей сервісу Youtube. Для цього заходите в налаштування свого ОС і шукайте “Диспетчер програм”, далі клікаєте по потрібного софту для відкриття докладних відомостей і очищаєте дані.

Як на Ютубі прибрати рекламу – на компютері та телефон

Утиліта Adguard здатна прибрати рекламні ролики, якщо Youtube буде мати «очищені» дані. При наступному вході або перезавантаженні Youtube, буде відбуватися перемикання на інший робочий алгоритм, де частина непотрібного «сміття» все ж може з’являтися. Так що виходить, що доведеться чистити дані під час кожного запуску програми для перегляду роликів в мережі.

Користувачі з рут правами можуть зробити цей процес автоматичним. Для цього слід зайти в налаштування і вибрати розширені, далі низькорівневі налаштування і біля підпункту pref.root.clear.youtube встановити галочку. Якщо все це виконати, при кожному старті апарату програма Adguard буде чистити дані Ютуб.

Як на Ютубі прибрати рекламу – на компютері та телефон

Є ще один варіант, він не такий популярний, так що їм користуються практично одиниці. Це спеціальна підписка, яка дозволяє переглядати ролики на відеохостингу без реклами – «YouTube Red». Скажу відразу – вона є платною, але при цьому може запропонувати широкий функціонал:

 • перегляд відео в режимі оффлайн, можна зберегти і дивитися пізніше;
 • все, що потрібно, відтворюється у фоновому режимі;
 • ви отримуєте безкоштовний доступ до сервісу Гугл Плей Музика.

Це «задоволення» коштує близько дванадцяти доларів, але якщо вже вам так сильно набридла реклама, спробувати варто.

З приводу усунення банерів на пристроях з ОС Android є ще парочка рекомендацій, які ви можете знайти в іншої моєї статті – за посиланням.

Як на Ютубі прибрати рекламу? Як бачите, є кілька способів. Якщо не вийшло одним, скористайтеся іншим. Сподіваюся, стаття була для вас корисною.

З повагою, Віктор!