Konami вибачається за катастрофічний запуск efootball

11

Konami дійсно стверджувала напередодні запуску efootball , що після випуску безкоштовний футбольний симулятор, по суті, буде просто демо, але ніхто не міг передбачити, що все обернеться так погано. Від розбитого геймплея до сміховинно поганих анімацій та моделей обличчя до безлічі глюків, гра зараз знаходиться в жалюгідному стані (якщо не сказати більше), і гравці зробили себе почутими, причому гра викликала сильну критику з усіх боків (в даний час це гра з найнижчим рейтингом в steam, що є сумнівним досягненням).

Konami визнала цю негативну реакцію і вибачилася за катастрофічний реліз гри. У заяві, опублікованій на офіційній сторінці гри в twitter, компанія визнала проблеми з балансом гри, її кат-сценами, рухом гравців, виразами облич і т.д., і після повідомила що виправлення знаходяться в розробці, з безперервними оновленнями, запланованими починаючи з наступного тижня.

” ми дуже шкодуємо про проблеми і хочемо запевнити всіх, що ми будемо серйозно сприймати всі проблеми і прагнути поліпшити поточну ситуацію. Ця робота буде постійно оновлюватися, якість буде поліпшуватися, а контент буде додаватися послідовно. З наступного тижня ми підготуємо оновлення в жовтні, отримуючи додаткові думки через анкети для наших користувачів”.

Efootball доступний на ps5, xbox series x / s, ps4, xbox one і пк, а також на версіях ios і android, які в даний час також знаходяться в стадії розробки.