Опубліковані відео з ігровим процесом і скріншоти sifu

9

Кілька редакцій опублікували відео з першими враженнями про гру sifu, що містять нові кадри з ігровим процесом.

Sifu — це нова гра sloclap, незалежної студії, яка створила цю гру. Екшен від третьої особи з інтенсивними рукопашними боямідаст вам можливість керувати молодим учнем кунг-фу, які вибравшімпуть помсти.

  • чи достатньо одного життя для кунг-фу? у sifu виграєте за молодого учня кунг-фу, що йде по шляху помсти. Впогоне за тінями минулого, щоб поодинці перемогти всіх, емупрідется майстерно оволодіти прийомами бак мей, одного з стилейкунг-фу.
  • на шляху помсти. Полювання на ворогів проведе вас череззкриті куточки міста: від охоплених бандами передмість до холоднихкоридорів корпоративних веж. У вас всього один день, і на вашому шляху незліченна безліч ворогів. Час буде вашою платою.
  • адаптація-це ключ. Ретельне позиціонування та розумне взаємодія з навколишнім середовищем у ваших інтересахє ключем до виживання. Використовуйте все, що є в вашемраспоряжении: метальні предмети, саморобна зброя, вікна івиступи… Ставки проти вас, і вам не буде пощади.
  • навчання ніколи не закінчується. Кунг-фу-це шлях розвитку для тіла і розуму. Вчіться на своїх помилках, розблокуйте свої навички і знайдіть в собі сили, щоб опанувати руйнівними техніками бак мей кунг-фу.

Sifu вийде 22 лютого 2022 року на playstation 5, playstation 4 ірс (epic games store).