Свіжа вакансія crystal dynamics натякає на розробку нової частини tomb raider

15

Студія crystal dynamics , схоже, приступила до виробництва наступної частини серії пригодницьких екшенів tomb raider . На це натякає свіжа вакансія на посаду художника з освітлення.

На даний момент crystal dynamics шукає собі в команду нового фахівця, який може продемонструвати “потужне портфоліо з кінематографічним стилем”, аналогічний такому в tomb raider (2013) і rise of the tomb raider.

Ніяких гарантій, що студія працює саме над поверненням “розкрадачки гробниць” немає, але судячи з опису вакансії, це здається досить ймовірним. Більш того, ще на початку цього року crystal dynamics фактично протизерила розробку нової tomb raider, зазначивши, що вона повинна “об’єднати” трилогію-перезапуск з класичними випусками серії.

15 листопада пройде рівно 25 років з моменту виходу найпершої гри про лару крофт. Можливо, в цей день розробники порадують нас якимось анонсом.

Нещодавно також стало відомо, що компанія square enix уклала угоду з microsoft , в рамках якого crystal dynamics була “здана в оренду” і тепер допомагає колективу the initiative в розробці ребута perfect dark для xbox series x|s .