Чим відкрити cdw файл, яку програму використовувати?

520

Вітаю, дорогі гості та постійні читачі блогу «IT Технік». У цій статті продовжу розповідати про різних форматах, і повідаю, ніж відкрити cdw файл. Елементи цього типу створюються додатком КОМПАС, призначеному для створення спеціальних креслень, технічного опису. Подробиці – далі.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Додаток від компанії АСКОН
 • Формат cdw – що відкрити?
  • AutoCAD
  • FileViewPro
  • CeledyDraw
  • CADKEY

Додаток від компанії АСКОН

Даний розробник є «автором» популярного програмного забезпечення «КОМПАС-3D», яке використовують інженери різного рівня в своїх проектах. Саме цей софт створює файли типу «cdw», і ні одне стандартне ЗА Windows не зможе його відкрити.

Найпростіший варіант – встановити вищезгадану програму, скачавши її з офіційного сайту. Але задоволення це не з дешевих, хоча і доступна пробна версія на 30 днів.

Якщо ж Вам необхідний лише переглядач cdw без потреби в редагуванні, то краще скористатися безкоштовною утилітою від АСКОН. Змінювати в кресленнях Ви нічого не зможете, але розгортати моделі, нахиляти їх – цілком реально. Також доступна відправка на друк.

Для некомерційного використання (будинок, навчання) краще всього застосовувати «полегшену» версію Компас3D. У неї урізаний функціонал, але для вирішення простих завдань вистачить з головою.

Чим відкрити cdw файл, яку програму використовувати?

Тут відкрито не тільки перегляд моделей, але і редагування. На жаль, експлуатувати даний софт на підприємствах суворо заборонено.

Формат cdw – що відкрити?

Крім «рідного» існує декілька аналогів, які призначені переважно для перегляду.

AutoCAD

Ще один просунутий інструмент, який дозволяє створювати професійні інженерні креслення. Огляд можливостей і посилання на скачування доступні тут.

Чим відкрити cdw файл, яку програму використовувати?

Має 100% сумісність з «Компасом», і є прямим конкурентом цього програмного забезпечення.

FileViewPro

Скачати можна на ліцензійному ресурсі, пройшовши за посиланням. Згідно заявам розробників, підтримується відкриття більше 100 різних типів файлів: всі формати відео, аудіо, фото, документи, архіви і т. д.

Чим відкрити cdw файл, яку програму використовувати?

Але є один істотний недолік – за цю «красу» доведеться заплатити. Продовжуємо розглядати питання, як відкрити файл cdw.

 • Як зняти захист з аркуша Excel, не знаючи пароль?
 • 32 або 64 біт: яку ставити систему і як визначити?
 • Що таке OTG в смартфоні: як використовувати?
 • Що за програма AZFiles File Info і як користуватися?

CeledyDraw

Завантажити пробну версію можна за цією адресою (на сторінці клікаєм по напису «Download Trial Version»). На відміну від попереднього, тут можна не тільки дивитися креслення, але і редагувати їх, створювати свої моделі. Звичайно ж, цей продукт поступається за можливостями «Компасу».

Чим відкрити cdw файл, яку програму використовувати?

CADKEY

Досить непоганий інструмент для створення «крутих» креслень, який розроблений ще у 84-му році минулого століття. Тоді їм користувалися в операційній системі DOS. Але зараз його функціонал суттєво розширено. Можете завантажити і переконатися в цьому.

Чим відкрити cdw файл, яку програму використовувати?

Варто зазначити, що використання стороннього софту дає відповідь на питання «розширення cdw ніж відкрити?», але результати можуть відрізнятися від оригінального креслення, створеного в комплексі «Компас-3D». Справа в тому, що аналоги мають власні алгоритми обробки, і можуть вносити зміни до початкової моделі. Як результат, можна отримати некоректну інформацію і прийняти невірні рішення. Краще застосовувати для роботи з «cdw» оригінальну програму.

З повагою, Віктор!