“відсилання в кожному кадрі”» свіжий трейлер і постери екранізації resident evil [відео]

25

На екранізаціях відомих відеоігор лежить прокляття. Проте геймери досі сподіваються, що коли-небудь голлівуд зуміє перенести який-небудь іменитий шедевр на великий екран і не розгубити по дорозі весь його шарм. Автори фільму за мотивами resident evil впевнені-їм це вдалося.

У свіжому трейлері resident evil: welcome to raccoon city режисер йоханнес робертс поділився новими деталями хоррору. За його словами, стрічка буде дуже точною адаптацією оригіналу-знімальна група спробувала ретельно відтворити не тільки дух, а й деталі, знайомі по іграх capcom. Декорації, вбрання, навіть бургер, який наминає далекобійник на початку resident evil 2 remake — все знайшло своє відображення в стрічці.

Крім короткого відео, sony pictures опублікувала ще й два свіжих постери картини. На них зображені всі головні герої екранізації, від кріса і клер редфілдів до леона кеннеді і джилл валентайн.

Нагадаємо, прем’єра фільму» обитель зла: раккун-сіті ” відбудеться 24 листопада 2021 року. До росії екранізація культового хоррор-циклу добереться пізніше, 2 грудня.