Розкрито, як «вічні» змінять кіновсесвіт marvel

15

Відомо, що стрічка « вічні » хлої чжао збирається досліджувати сюжетну лінію, що охоплює тисячоліття, тим самим представляючи абсолютно новий погляд на кіновсесвіт marvel.

Багато деталей сюжету картини як і раніше оповиті таємницею, а рекламні матеріали зосереджені виключно на встановленні зв’язку між героями, а також загрозу у вигляді девіантів. Ми знали, що “вічні ” матимуть величезний вплив на mcu, і це в черговий раз підтвердилося в новому інтерв’ю.

Наприклад, у новій фічуретці, присвяченій фільму, кевін файгі відкрито заявив, що « вічні » досліджує «саме створення всесвіту marvel», а вплив, який картина матиме на mcu, «буде не чим іншим, як перевизначенням франшизи». Хлоя чжао вирішила більш детально описати вплив кінокоміксу на mcu в інтерв’ю fandango:

Я думаю, багато в чому це пов’язано з тим, що аудиторія відкриє для себе походження кіновсесвіту marvel за допомогою целестіалів. До кінця фільму у всіх буде нове розуміння взаємин планети земля і космосу, а також з її власними мешканцями. У цьому сенсі на mcu виявиться величезний вплив.

Дії фільму відбуваються після того, як месники повернули половину населення всесвіту . Те, як ми дивимося на подібну подію, для нас сприймається як величезне екологічне значення, якщо щось подібне сталося з нашою планетою. Між цим екологічним підтекстом і раптовим таємничим поверненням девіантів, вічним пора повернутися до роботи.

Коментарі кевіна файгі і хлої чжао припускають, що » вічні ” змінять те, як фанати розуміють кіновсесвіт marvel в цілому – і це при тому, що у фільмі буде окрема розповідь.

У цьому є сенс, особливо якщо врахувати, що сюжет буде охоплювати тисячі років. Офіційний синопсис підтвердив, що сюжет досліджує два часові періоди, і це повинно дозволити фільму розкрити як окрему історію, так і надати широкий вплив на всесвіт.