Релізний трейлер і запис ігрового процесу платформера-головоломки tandem: a tale of shadows

21

У зв’язку з виходом платформера з елементами головоломки tandem: atale of shadows на playstation 4, xbox one, nintendo switch і pc(steam, epic games store, gog) видавець hatinh interactive і студіямопосһгоме опублікували релізний трейлер. Також на каналі handheldplayers було опубліковано відео, що демонструє чотирнадцять хвилин ігрового процесу. Вартість гри в playstation store становить 1789 рублів, а в eshop — 2 249 рублів (до 31 жовтня діє знижка в розмір 30 %).

Коли томас кейн, єдиний син відомої родини ілюзіоністів, нез’ясовним чином зникає, 10-річна емма вирішує провестисобственное розслідування. По дорозі в маєток кейнів еммастановітся свідком того,як ведмежа фентон випав з екіпажу, що рухається на повному ходу. Дівчинка і ведмежа переслідуютповозку і входять на територію маєтку. Так починається історія про ілюзорні небезпеки і міняющейсяперспективі.

У tandem: a tale of shadows шанувальники платформерів-головоломок іпріключенческіх ігор зможуть заглянути за завісу, що огортає п’ятьпрекрасних світів, натхнених вікторіанської епохою. Гравці будутьпереключатися між видом зверху від обличчя емми і видом збоку від лицафентона, а також використовувати ліхтар,щоб відкидати тіні, які може перетнути плюшевий ведмедик. Інтелектуальні перешкоди і продумана ігрова механіка змусять гравців постояннооставаться в напрузі.

Ключові особливості:

  • приголомшливе художнє оформлення-відкрийте длясебя грайливий і лякаючий всесвіт, натхненний жюлем верном, конан дойлем, тімом бертоном і архітектурою вікторіанськоїепохи.
  • розумні головоломки-вирішіть більше сорока головоломок, щоб розгадати таємницю зникнення томаса кейна.
  • подвійний ігровий процес-змінюйте перспективу, перемикаючись між еммою і фентоном. Освітлюйте сцену і відкидайте її, граючи за емму. Прогуляйтеся по тінях, що відкидаються ліхтарем, за фентона.
  • боріться зі стратегією-гравці будуть стикатися смеханічними іграшковими ворогами і босами у всіх вимірах.оскільки стратегія емми – не атакувати, гравці повинні будутьпокладатися на свій розум, щоб рухатися вперед.
  • розповідна пригода-гравцям пропонується відкрити для себе безліч кумедних, креативних і дуже продуманихкатсцен. Винахідливі гравці знайдуть приховані кімнати, що відкриютьпідповідки, які розкажуть більше про зникнення томасакейна.
  • різноманітні механіки-штовхайте або тягніть об’єкти, щоб створити тіні. Використовуйте сигналізацію і пастки. У tandem: atale of shadows є безліч інтерактивних елементів, з якими гравці зможуть експериментувати.