Стартові продажі darkest dungeon ii перевищили 100 тис.копій, але до першої частини поки далеко

18

Незалежна канадська студія red hook в офіційному мікроблозі своєї похмурої серії darkest dungeon поділилася інформацією про перші успіхи рольової роглайк-стратегії darkest dungeon ii в ранньому доступі epic games store.

Джерело зображення: epic games store

Як стало відомо, продажі darkest dungeon ii вже перевищили 100 тис.копій. До оригінальної darkest dungeon, втім, поки далеко: до середини вересня 2021 року вона розійшлася в кількості понад 5 млн екземплярів.

Розробники також повідомили, що за перші 16 годин після надходження darkest dungeon ii на цифрові прилавки геймери зробили 71 019 спроб підкорити зловісну гору (мета гри) і 3403 з них навіть увінчалися успіхом.

“a breakthrough!” we are thrilled to announce that since yesterday’s launch on @epicgames, darkest dungeon ii has surpassed 100,000 units sold! our journey has just begun… Pic.twitter.com/ofmg0udflw

– darkest dungeon (@darkestdungeon) october 27, 2021

Darkest dungeon ii пропонує сформувати загін, спорядити диліжанс і відправитися в дорожню пригоду щодо запобігання апокаліпсису. Замість 40-годинної кампанії сиквел передбачає 5-годинні забіги із загальним прогресом і сюжетом.

Поки darkest dungeon ii знаходиться в ранньому доступі epic games store, а з виходом фінальної збірки з’явиться на інших платформах. На старті передрелізна версія включає дев’ять класів персонажів (один з них новий) і перший з п’яти актів.