Майже як у iphone: google запропонує п’ятирічну підтримку смартфонів pixel

17

Samsung був першим виробником android-пристроїв, який оголосив про чотирирічну підтримку програмного забезпечення для деяких своїх смартфонів. Пізніше його приклад наслідували oneplus, oppo і xiaomi, які також пообіцяли оновлення протягом чотирьох років. Компанія google, яка певною мірою випускає референтні смартфони pixel на чистому android, опинилася в самому хвості. Але тепер пошуковий гігант вирішив обійти всіх і запропонувати найтривалішу підтримку програмного забезпечення на ринку android-пристроїв.

Pixel 6 і pixel 6 pro стануть першими смартфонами google з п’ятирічною підтримкою. Інформація була виявлена на сторінках продуктів лінійки pixel на сайті carphonewarehouse, але через якийсь час її видалили. У розділі програмного забезпечення майбутніх смартфонів згадується наступне:

” pixel буде оновлюватися не менше 5 років, тому він стає більш безпечним з часом».

Однак в умовах згадуються оновлення безпеки android. Це, ймовірно, означає, що смартфони будуть отримувати оновлення операційної системи android протягом трьох-чотирьох років і додаткові оновлення безпеки протягом одного року або двох років. Все, безумовно, рухається в правильному напрямку, і в цьому немає нічого особливого. Наприклад, apple випускає 5 і навіть 6 основних оновлень операційної системи для всіх своїх смартфонів, і хотілося б, щоб google відповідав програмній підтримці apple.

Pixel 6 і pixel 6 pro стануть по-справжньому першими флагманськими смартфонами компанії за останні роки. У них нарешті змінився дизайн, з’явився oled-дисплей з частотою 120 гц, власний високопродуктивний процесор tensor, оновлені датчики основної і фронтальної камер, захист від води ip68, стереодинаміки, 5g, wi-fi 6 і акумулятор великої ємності. Прем’єра новинок відбудеться 19 жовтня.