Хорнет для компютера – як завантажити, встановити Hornet знайомства

449

Доброго дня. Для тих, хто шукає свою половинку в інтернеті, згодитися додаток Хорнет для комп’ютера. Але є один нюанс – програма доступна тільки на мобільних пристроях. Є можливість встановити сервіс знайомств Hornet для комп’ютера? Про можливі рішення розповім в статті.

ЗМІСТ СТАТТІ:

  • Що за сервіс?
  • Як скачати Hornet на комп’ютер?
  • Як зареєструватися в Хорнете з комп’ютера?

Що за сервіс?

Не так давно він почав набирати обертів за кордоном, і незабаром його популярність стала збільшуватися і серед вітчизняних користувачів. Незважаючи на доступність скачування на смартфони і планшети, багато хто хотіли б спілкуватися через утиліту «Хорнет знайомства» на ПК.

Ця програма дозволяє шукати «другу половинку» серед представників спільноти ЛГБТ (і не тільки), дивитися особисту інформацію потенційних партнерів (в тому числі і фото), вести переписку і домовлятися про зустрічі.

Ви можете легко завантажити софт з Google Play (Android) і App Store (iOS).

Варто відзначити, що це ЗА користується підвищеним попитом в основному серед чоловіків (близько 70% аудиторії), вік яких становить 20-25 років. Ця статистика актуальна для Android-версії. А ось у власників iPhone ситуація інша – кількість М і Ж практично однакова – 50 на 50.

Хорнет для компютера – як завантажити, встановити Hornet знайомства

Ось ще трохи цифр: користувачі Hornet запускають утиліту 20-30 разів в тиждень, в той час як гетеро-юзери вдаються до допомоги софта в 2,5 рази рідше (8-10 разів). Те ж саме можна сказати і про тривалість однієї сесії.

На момент написання цього огляду (жовтень 2017 року), було інстальовано на більш ніж мільйон смартфонів.

Хорнет знайомства для комп’ютера стають все популярнішими, завдяки широким функціональним можливостям та доступності не тільки на мобільних гаджетах, але і на ПК (ноутбук). Про це мова піде далі.

Встановивши додаток Ви зможете:

  • Створювати нотатки;
  • Шукати цікавих Вам людей, застосовуючи фільтри за різними критеріями (вік, країна, місто, зріст, вага, статура тощо);
  • Реально зазначати свій статус (як у Вконтакте), налаштовувати отримання повідомлень;
  • Присутня «нагадувач», яка не дозволить забути про призначене побачення;
  • Важливим моментом є інформація про ВІЛ, пройдених тестуваннях.

Ось відео огляд від одного з «юзерів» (англійською):

Як скачати Hornet на комп’ютер?

Питання непросте, оскільки розробники не спромоглися створити версію для ПК. Але вихід є! Як завжди, в таких випадках нас виручає емулятор Android – Bluestacks.

Завантажити офіційний інсталятор останньої версії можна на офіційному сайті за посиланням на нашому ресурсі IT Технік.

Процедура дуже проста (трохи нижче є відео інструкція): встановлюєте емулятор Блюстакс, запускаєте його за допомогою ярлика на робочому столі. Через пару хвилин з’явитися вікно, в якому буде кнопка пошуку по магазину Гугл Плей.

Вводимо назву потрібного нам софта – Hornet і переходимо на сторінку, звідки відбувається установка програми для знайомств.

Хорнет для компютера – як завантажити, встановити Hornet знайомства

Можете вказати в налаштуваннях BlueStacks свій існуючий акаунт Google (який використовуєте на гаджеті Android), щоб синхронізувати всі дані. Але навіть без облікового запису Ви не будете відчувати себе ущемленими – доступ до численних програм не заблокується.

Впевнений, що з управлінням проблем не буде. Тут всі дії виконуються за допомогою мишки і клавіатури (на відміну від сенсорного дисплея телефону). Та й функції соціальної мережі для геїв ті ж, що і у версії для «смартів» – ніяких обмежень.

Якщо потрібен Хорнет для комп’ютера російською, то Ви можете запросто увійти в настройки програмного забезпечення і вибрати потрібний Вам мову.

До речі, існує маса інших емуляторів ОС Андроїд, крім BlueStacks, але вони істотно поступаються останнім у швидкості роботи і вимогливість до ресурсів системи. Тому, я не рекомендую морочитися і витрачати час на пошуки оптимальних рішень – відразу ставте Блюстакс – і буде Вам щастя!

Як зареєструватися в Хорнете з комп’ютера?

Робиться це елементарно. Перейдіть на головну сторінку офіційного сайту з будь-якого браузера. Праворуч побачите кілька кнопок авторизації через соціальні мережі, а нижче – форма, що вимагає введення e-mail і пароля.

Хорнет для компютера – як завантажити, встановити Hornet знайомства

Другий варіант дозволяє виконати вхід для існуючих користувачів. Але простіше використовувати свої акаунти Facebook або Google+ для реєстрації. На наступному кроці необхідно вказати деяку інформацію про себе. Чим повніше і точніше буде анкета, тим вище ймовірність знайти підходящого Вам людини.

От і розібралися, як встановити Хорнет для комп’ютера. А як Вам Hornet? Хотіли б приєднатися до глобальної спільноти? Поділіться своєю думкою в коментарях, якщо не важко.

З повагою, Віктор!

Хорнет для компютера – як завантажити, встановити Hornet знайомства