Школа копірайтингу Юлії Вовкодав

404

Доброго дня. Якісні тексти є запорукою успіху будь-якого сайту – будь то блог, інтернет-магазин або продає сторінка. У свій час мені дуже допомогла школа копірайтингу Юлії Вовкодав, де я проходив безкоштовний курс.

Хочете навчиться писати круті тексти?

У пошуках професій для інтернет заробітку я прийшов до висновку, що простіше всього займатися рерайтинг – брати чийсь контент і ретельно його переробляти. Найголовніше, не просто добитися унікальності вище 90%, але і зробити текст приємним для читання. А це вже важкувато.

Потрібно не тільки товаришувати з російською мовою і всіма правилами, але і навчитися коректно висловлювати думки, в правильній послідовності. Щоб після прочитання у відвідувачів сайту не вибухнув мозок”.

Коли я починав наповнювати власні сайти в 2011 році, то виходило не дуже. Добре, що дізнався про блог Юлії Вовкодав. Цей ресурс містить масу корисних матеріалів: відео, статті, які покликані допомогти новачкам освоїти професію копірайтера.

Вся інформація добре структурована і розділена за категоріями. Можна переглянути безкоштовний контент, ознайомитися з переліком послуг, записатися на курси або ж просто почитати цікаві публікації:

Як бачите, на сайті праворуч є перелік розділів для новачків, правила написання продають або SEO текстів і т. д.

Школа копірайтингу Юлії Вовкодав

Перейшовши по відповідному посиланню верхнього меню, Ви опинитеся на навчальної сторінці. Тут є список уроків (ліворуч) основна інформація (відео + текст), яка дозволить підвищити Ваші навички та набути безцінний досвід:

Школа копірайтингу Юлії Вовкодав

Знову ж таки, крім вступних занять є практикуми для новачків, спеціалістів і професіоналів. Також, можна відточувати майстерність у групі “Володарі пера”. Вибір курсів дуже великий, для будь-якого напряму і рівня.

Самий оптимальний варіант співпраці – це отримання ключа учасника закритого клубу, який відкриває доступ до всіх можливостей школи. Так Ви зможете вивчати найактуальніші матеріали без будь-яких обмежень.

Насправді, школа копірайтингу Юлії Вовкодав має виключно позитивні відгуки, оскільки завдяки їй тисячі людей змогли навчитися писати круті тексти, що продають грамотно заповнювати товарні картки інтернет магазинів, створювати SEO контент для залучення трафіку з пошукових систем.

Але можете почати з прочитання блогу, а якщо захочете дізнатися більше, то Вас радо приймуть в закритий клуб “Володарів пера”, де Ви зумієте в найкоротші терміни підняти свій рівень до небувалих висот.

Школа копірайтингу Юлії Вовкодав

Дізнатися більше про школу

З повагою, Віктор!