Як поліпшити сигнал Wi-Fi без антени – знайдений новий спосіб

347

Не хочете витрачатися на дорогу антену для посилення сигналу WiFi маршрутизатор, щоб збільшити зону покриття? Рішення знайдено!

Учені з коледжу Дартмута (США) відкрили спосіб керування потужністю WiFi сигналу всередині приміщень, що складаються з декількох кімнат.

Раніше подібна проблема вирішувалася тільки з застосуванням антени спрямованої дії, але їх вартість не завжди є доступною для більшості користувачів. Та й настроювання подібного обладнання не всім під силу. Ось чому група дослідників вирішила придумати щось просте, доступне для складання в домашніх умовах.

Найпростіший варіант, якщо необхідно підсилити сигнал в певному напрямку розташувати за роутером пластину з алюмінію (підійде розрізана банку з під напоїв).

Але вчені вирішили удосконалити дане рішення і створили програму, яка враховує всі особливості приміщення і створює оптимальну тривимірну модель відбивача, яку потім реально роздрукувати на 3D принтері.

Подібна конструкція буде коштувати не більше 35$, а її ефективність ні чим не гірше за професійних приладів (антен), вартість яких перевищує сотні доларів.