Як завантажити відео з ютуба на андроїд

12

У google youtube є дуже багато цікавих відео: кліпи, фільми, приколи, блоги і багато іншого. На жаль, через офіційний додаток, що йде в будь-якому смартфоні на android, немає можливості завантажити ці відео. Хіба це привід засмучуватися? не думаємо. Саме тому ми пропонуємо вашій увазі додатки для скачування відео з ютуба. Їх досить багато, але ми вирішили виділити найкорисніші і зручні у використанні, які навіть у недосвідченого користувача не викличуть ніяких питань.

Зручні програми для скачування з youtube

Videoder (відеодер) – це, мабуть, найзручніший додаток для завантаження відео з youtube, яке нам коли-небудь доводилося використовувати на os android. Найголовніше, що для скачування вам не знадобиться комп’ютер – завантаження проводиться безпосередньо на планшет або смартфон, де встановлений даний софт.

До того ж вас порадує набір функцій. Подібного немає ні в одному іншому завантажувачі. За допомогою videoder ви можете не просто завантажити відео, але і вибрати формат, а також якість ролика перед його завантаженням. Більш того, додаток можна використовувати ще й як відеоплеєр для роликів.

  1. запускаємо програму з ярлика на одному з екранів;
  2. в пошук вводимо назву ролика, який вам потрібен;
  3. тапа по ньому одноразово і вибираємо формат, в якому будемо зберігати відео, а також якість.

Як бачите, нічого складного тут дійсно немає-достатньо пари тапов і ролик вже знаходиться в пам’яті вашого пристрою, тепер ви зможете знайти його в галереї або в самому додатку (вкладка «download»).

Tubemate-ще один спосіб завантажити відео з youtube

Також хотілося б познайомити вас з програмою tubemate для андроїд. Ми сильно злукавимо, якщо назвемо її звичайним завантажувачем. Тут все набагато цікавіше – це цілий браузер, заточений під перегляд відео з найвідоміших сервісів: youtube, facebook, google та інших.

Завдяки внутрішнім підказкам, розібратися з інтерфейсом до жаху легко – з цим впорається навіть дитина. Хоча … Діти явно краще нас розбираються в техніці.

У tubemate маса налаштувань. І це дійсно цілий браузер: в ньому можна очищати кеш, ділитися з друзями, переглядати завантаження і т. Д.

За допомогою слайда пальцем від лівого краю екрану до правого, ви викличете меню, де можна перейти в найпопулярніші відео-сервіси або задати адресу будь-якого іншого сайту, щоб завантажити відео з нього.

Запустити його можна за допомогою програми tubemate або скориставшись будь-яким вбудованим плеєром. Як бачите, навіть з неприступного youtube можна завантажити вподобаний ролик.