Оновлення telegram: теми для чатів, повідомлення про прочитання та інші фішки

22

Свіжа версія популярного месенджера отримала ряд корисних нововведень, пов’язаних з візуальними ефектами і системою ідентифікації. Про зміни в роботі додатка детально розповіли його творці і засновник компанії павло дуров.

Після оновлення до версії 8.0.1 у користувачів telegram з’явиться можливість вибирати різні теми оформлення для чатів. Завантаживши фон, власник смартфона також зможе змінювати кольори блоків з повідомленнями. Всього запропоновано вісім тем з денною і нічною версіями-відображатися вони будуть на всіх підтримуваних пристроях.

Ще одним нововведенням стали анімовані емодзі зі спецефектами на весь екран. Розробники доповнили цю функцію режимом синхронізації – при відкритому чаті співрозмовник побачить анімацію прямо в момент відправки, при цьому його смартфон буде вібрувати.

Дві зазначені опції поки що підтримуються тільки в особистому листуванні, але оновлення торкнулося і груп в telegram. Так, протягом семи днів можна буде бачити, хто з учасників групи прочитав повідомлення. Другим нововведенням для адміністраторів стала можливість записувати не тільки звук, але і відеопотік проведених трансляцій, щоб потім поділитися записом з передплатниками, які пропустили ефір.

Крім того, павло дуров повідомив, що telegram містить важливе оновлення, що дозволяє додатку працювати без перебоїв. Йдеться про перехід з 32-бітної на 64-бітну систему ідентифікації. Творець месенджера також підкреслив, що оптимізація бази даних чатів після апдейту може займати до декількох хвилин. Щоб не чекати, користувачі можуть вийти з облікового запису і знову увійти в нього.

Telegram 8.0.1 вже доступний для установки на платформах ios і android.