Група pentakill з league of legends представить новий альбом в рамках віртуального концерту

12

Riot games music (rgm), музичний підрозділ розробника riot games, анонсувало “lost chapter: an interactive album experience” – віртуальний концерт-презентацію нового альбому хеві-метал групи pentakill, що складається з чемпіонів популярної гри league of legends. Інтерактивне шоу, створене у співпраці з лідером віртуальних розваг wave і студією візуальних ефектів the mill, пройде 8 вересня о 23:00 мск на особливій платформі wave.watch.

За допомогою передових інструментів для трансляцій платформи wave кожен глядач зможе представити себе в першому ряду і отримати максимум вражень від музики pentakill. В ході виступу будуть задіяні інноваційні технології, розроблені оскароносною творчою студією the mill: інтерактивні візуальні ефекти, анімація в реальному часі і не тільки.

Нещодавно pentakill анонсувала третій повноцінний альбом під назвою “iii: lost chapter”. Спеціально для альбому була розроблена гра в альтернативній реальності, за допомогою якої шанувальники колективу могли стати частиною історії pentakill. Інтерактивний квест, створений у співпраці з креативною компанією we are royale, стартував 29 серпня на каналах riot games music в соціальних мережах. Розгадавши серію головоломок і зашифрованих повідомлень від вієго, персонажа league of legends, шанувальники зможуть об’єднатися і вплинути на подальшу долю групи. Кульмінацією гри в альтернативній реальності стане віртуальний концерт 8 вересня: в рамках виступу слухачі вирішать, чим закінчиться чергова глава в історії групи, а також вперше почують новий альбом цілком. Відразу після завершення шоу альбом “iii: lost chapter” стане доступний на всіх великих цифрових стрімінгових платформах. Шанувальники можуть заздалегідь додати його в медіатеку.

“iii: lost chapter” -новий концептуальний альбом віртуальної хеві-метал групи pentakill, який вийде під лейблом riot games music. Група прагне підкорити нові музичні горизонти і експериментує з безліччю піджанрів металу. Слухачів чекає фірмове звучання pentakill: електризуючий вокал картуса і кейл, оглушливі рифи майстра металу мордекайзера, люті басові партії йорика, чарівні мелодії клавішниці сони і гучний бій барабанів олафа. У записі нового альбому pentakill взяли участь артисти, які вже працювали над ранніми платівками групи, в тому числі знаменитий рок – і метал-вокаліст йорн ланде з masterplan (голос картуса), співачка ноора лоухімо з battle beast (голос кейл) і пер йоханссон. Цього разу групу поповнили тайлер ” telle “сміт з the word alive, адам” nolly “гетгуд з periphery, бенджамін елліс з bloodshot dawn, клавішник хосе” atlan ” аранда і скрипаль рей чен.