Свіжі подробиці про настільну гру за мотивами культового хоррору resident evil

34

Компанія steamforged games (спеціалізується на настолках) вирішила відкрити завісу таємниці над своєю настільною грою за мотивами resident evil.

Демонстрація геймплея настільної гри, перенесеної в комп’ютерну версію:

Ви будете відігравати роль одного з персонажів, який був у першій частині resident evil. Припустимо, гравець вирішив взятися за джилл валентайн.

За сценарієм, ви повинні будете обшукати особняк спенсера і знайти ключ, щоб втекти з небезпечного місця.

Ефект якоїсь клаустрофобії, коли ви будете перебувати в тісних приміщеннях, що кишать зомбі, буде акуратно перенесений з ігрової версії в настолку. Поки ви не відкриєте двері, ви не зможете дізнатися, що таїться за нею (сектори, невидимі і недосліджені гравцем, будуть закриті “туманом війни”). Зроблено це для ефекту реалізму + створення більш напруженої атмосфери.

Також в грі є колода карт, яка для гостроти відчуттів підкидає вам різні випадкові “сюрпризи” (небажані ситуації). Гра миттєво закінчується невдачею, якщо колода коли-небудь закінчиться, але її можна поповнити, якщо ваша команда знайде на карті друкарську машинку.

Кожен персонаж отримує 4 руху за хід (переміщення на один сектор, відкриття дверей, використання предмета, або ж напад на ворога). Зрозуміло, що як і в комп’ютерній (консольній) грі, ви зможете дати здачу місцевим “мертвякам”, використовуючи холодну і вогнепальну зброю. Однак варто пам’ятати, що боєприпасів мало, а стрілянина привертає увагу противника. Що ще гірше, способу їх обійти немає. Перші кілька коридорів гравець буде повільно проходити, озираючись по сторонах, перш ніж піде досліджувати покинуту лабораторію в пошуках корисних предметів.

Пам’ятайте, що як і у вихідному матеріалі, зомбі не можуть відкривати двері (можна за допомогою ножа заштовхати противника в яке-небудь приміщення, а потім закрити його там).

У деяких ситуаціях ви можете закликати членів групи собі на допомогу. Припустимо, на підтримку до вас прийшов кріс редфілд. Після кількох поранень, він все ж зміг доставити джилл до безпечного місця…

Кожен раз, коли ви починаєте нову місію, гравець повинен вирішити, за кого ж він буде діяти. Дозволите ви деяким персонажам відсиджуватися і зцілюватися, або ж ризикнете втягнути їх в небезпечну пригоду? вибір за вами!