Компанія Mattress відкрила вакансію на роботу мрії: спіть на матрацах і заробляйте за 200$ в тиждень

266

Про корисні якості сну знає кожен. Це найкращий відпочинок, який допомагає відновити сили, покращує розумові здібності і взагалі життєво необхідний для людини. Однак з-за стрімкого темпу життя, велику кількість розваг і роботи все менше людей можуть насолодитися якісним 9-годинним сном. Набридло це терпіти? Тоді як щодо вакансії фірми «Mattress», які готові заплатити 200$ в тиждень кожного, хто буде просто висипатися на їх м’якенька матрацах?

Так, це не жарт. Компанія по виробництву матраців дійсно готові запропонувати роботу мрії стажисту, який ну дуже сильно любить поспати. Заняття нескладне: стажиста наймають на неповний робочий день, а потім пропонують на власному досвіді оцінити якість матраців. Після відпочинку, звичайно, потрібно писати розгорнуті відгуки співробітникам «Mattress», повідомляти про претензії і побажання, які допоможуть поліпшити якість продукції компанії.

Крім цього у працівника буде ще один обов’язок: розміщувати відгуки про матрацах в соціальній мережі, наприклад, публікувати пости в Facebook Live і завантажувати фотографії в Instagram.

Вимоги до працівника теж присутні: зрозуміло, він повинен любити гарненько поспати, але також потрібні знання обробки відеороликів в спеціалізованих програмах, таких як Final Cut або iMovie. Єдиною великою проблемою для російськомовної людини буде хіба що вимога проживати в американському місті Х’юстон і вийти на роботу вже 15 серпня цього року.

Зацікавила вакансія тестира матраців? Тоді для подачі заяви заповніть анкету на сайті компанії, і зніміть коротке відео, де потрібно детально розповісти, чому саме Ви підходите краще всього для цієї, без сумніву, важкої роботи. Завантажте ролик на Youtube і чекайте 10 серпня. Саме в цей день «Mattress» оголосять переможця конкурсу.

Джерело: http://opensharing.org.ua/