Чутки: quantic dream взялася за гру за мотивами “зоряних воєн «ще півтора роки тому

18

Перевірений інсайдер том хендерсон (tom henderson) в публікації на сайті порталу dualshockers поділився додатковою інформацією про передбачуваний проект студії quantic dream за мотивами»зоряних воєн”.

Джерело зображення: steam

Нагадаємо, минулого четверга французький блогер gautoz повідомив, що після закінчення контракту з sony розробники нібито підписали угоду з disney. Через пару днів на подію натякнув і хендерсон.

За словами інсайдера, інформацію про участь quantic dream в проекті по «зоряним війнам» він отримав від джерела, яке надав «незаперечні докази» своїх контактів зі студією.

Якщо вірити цьому інформатору, quantic dream займається грою вже близько півтора років, проте повномасштабне виробництво, згідно з чутками з «спільноти французьких розробників», стартувало лише кілька місяців тому.

🧐 pic.twitter.com/olnssencqm

— tom henderson (@_tom_henderson_) september 19, 2021

До того ж хендерсон звернув увагу, що офіційний аккаунт quantic dream в twitter зазначив лайком твіт з посиланням на публікацію порталу thegamepost про слух щодо «зоряних воєн».

Через деякий час з моменту виявлення схвальна відмітка пропала, проте хендерсон встиг її відобразити. Ймовірно, в quantic dream вирішили зайвий раз не привертати до себе увагу.

У лютому поточного року quantic dream оголосила про відкриття монреальського офісу, який працюватиме з основною паризькою командою над неанонсованим великобюджетним проектом.