Розкрито ключовий арт god of war: ragnarok

56

Sony santa monica поділилася ключовим артом god of war: ragnarok .

Після того, як ragnarok був представлений на останній playstation showcase, sony santa monica поділилася в твіттері, остаточним ключовим артом для гри, в якому є багато прихованих деталей для шанувальників god of war.

Ключовий арт показує, що кратос і атрей стоять на замерзлому озері дев’яти, з вежею ванахейма зліва від них. Ключовий арт дає гарне уявлення про новий вигляд двох головних героїв: кратос тепер носить довгий плащ, а атрей значно виріс за “кілька років після подій god of war”.

Зліва від арту можна побачити новий вид транспорту кратоса і атрея-двох вовків, що несуть сани. Цікаво, що трейлер, який ми бачили на playstation showcase, показав, що вовки були чорно-білими, що, мабуть, було відсиланням до сколла і хаті, двох вовків, які грають роль в рагнарок. У цьому арті вони представлені як звичайні вовки.

Дивлячись в небо, можна побачити велику блискавку вдаряє в гори, що явно натякає на битву з тором, богом блискавки, що було показано в секретній кінцівці god of war. Ви також можете побачити в повітрі птахів, які можуть бути воронами. В останній god of war кратос вбив воронів одіна, так що це могло бути ще однією ознакою його присутності.

Однією з найкрутіших деталей, прихованих у ключовому арті, є присутність світового змія, якого можна побачити в декількох різних місцях. Він починається в горах над кратосом і атреєм, а потім звивається наліво і під льодом. Це досить складно побачити, але якщо придивитися, прямо під льодом, особа єрмунганда.