Підтверджені плани на фільм ” веном 3»

11

Тепер, коли «веном 2» збирає великі гроші в прокаті, здається майже напевно, що sony pictures готуються повернути персонажа тома харді на великий екран.

Фанати marvel в захваті від того, що веном став частиною mcu і, нарешті, зустріне людину-павука тома холланда. Однак, коли кросовер marvel вийде, очікується, що веном повернеться в свій куточок, а режисер енді серкіс підтвердив, що він залишив кілька ключових речей для «венома 3» .

Енді серкіс поспілкувався з comicbook про створення сиквела. Як вже говорилося, фільм закінчується тим, що веном опиняється в іншому вимірі, а також весь світ дізнається про симбіот. Такде стає відомо, що інститут равенкрофта несе в собі більш глибокі надпотужні загрози, а битва з карнажем і його збоченою любов’ю крик, можливо, створила основу для нового лиходія marvel.

Коли режисера запитали, чи є такі речі, як равенкрофт, суперсили і зловісна доля детектива патріка маллігана важливими елементами для майбутнього всесвіту sony, серкіс сказав наступне:

На сто відсотків. Я маю на увазі, я думаю, що у всесвіті венома так багато можливостей для дійсно цікавих подорожей, перш ніж відбудеться неминуче [кросовер з людиною-павуком]…

У той час як marvel studios явно надала веному тома харді можливість з’явитися в їх франшизі за допомогою мультивселенной, серія «веном» не йде на спокій.