Перевірити білет житлової лотереї СтоЛото

295

Доброго дня. На цій сторінці ви можете «Столото» перевірити квиток житлової лотереї і дізнатися результати офіційних розіграшів. Можливо, саме Ви стали володарем великої грошової суми або нерухомості.

Як грати в ГЖЛ?

Житлова лотерея – це не «шарашкіна кантора», а реальна можливість виграти цінні призи, яка підкріплена державними гарантіями. Щоб стати учасником – достатньо придбати квиток, який містить 15 цифр, розділених на 3 ряди. Кожен купон складається з унікального набору значень, інших таких комбінацій немає. Ви можете взяти перший-ліпший або ж ретельно вибрати з наданого переліку, грунтуючись на власних переконаннях (можливо. У Вас є «щасливе число»).

Розіграш “М2” транслюється на телебаченні в прямому ефірі (по неділях, канал “НТВ” – передача “Щасливе ранок” в 8-15 по МСК) і відбувається наступним чином: в лототрон “Столото” завантажуються кульки з номерами 1 – 90. У процесі гри звідти виймається по одній кулі, а вказане на ньому значення голосно вимовляється ведучим.

Рекомендуємо зареєструватися на сайті, щоб купувати квитки онлайн і першими дізнаватися про результати. Це займе у Вас не більше хвилини. Ось посилання на офіційний сайт >>>

Гравці повинні ретельно стежити за ходом подій, відзначаючи випали цифри у своєму квитку, якщо будуть збіги. Перемагає той, хто першим закриє» свою картку, тобто, відзначить всі зазначені в білеті номери.

Проводитися декілька турів. У першому перемагає учасник, який першим «закреслить» одну з ліній (5 значень). Другий переможець визначається, коли відзначаються всі лінії у квитку. Також, можна отримати грошову винагороду, якщо у Вас співпадуть дві лінії з номерами, які видає лототрон “М2” випадковим чином.

Звірка результатів проводиться на офіційному сайті розіграшу:

Перевірити квиток «Столото»

Кожен може перемогти в розіграші і стати власником квартири або грошового призу. Сума залежить від «закритих» ліній і кількості використаних кульок. Якщо хочете поліпшити свій матеріальний стан і стати власником нерухомості (а вона ніколи не выбвает зайвою), то Вам обов’язково варто придбати квиток житлової лотереї «Столото». ГЖЛ – це самий простий і доступний спосіб змінити своє життя в кращу сторону.

На даний момент розіграно більше тисячі нових квартир та іншого нерухомого имещества. А в квітні 2016 року одному з учасників пощастило стати володарем супер грошового призу. Сума перевищила 18 мільйонів рублів.

Перевірити білет житлової лотереї СтоЛото

Натискаючи на кнопку нижче, Ви отримуєте можливість швидко перевірити результати, вказавши номер тиражу та код квитка, складається з восьми цифр:

Перевірити квиток «Столото»

Також, на офіційному ресурсі можна переглянути підсумки попередніх ігор, якщо Ви випадково пропустили розіграш.

Перевіряти бажано після 11-00 за київським часом, щоб результати “М2” були внесені в базу. Інакше можете побачити повідомлення, що «за запитом немає даних».

Зверніть увагу, коли Ви купуєте квитки в мережі магазинів «Пятерочка», Вам зобов’язані видати фіскальний чек. Не викидайте його, поки не дізнаєтесь остаточні підсумки!
Перевірити білет житлової лотереї «Столото»