Як в Wix.com створити сайт безкоштовно без реєстрації

575

Доброго дня. Потрібен класний лендінгем або онлайн-візитка Вашого бізнесу? Можна з допомогою конструктора wix com створити сайт безкоштовно без реєстрації. Про можливості сервісу і про те, як ним користуватися – дізнаєтеся з сьогоднішнього огляду.

Переваги Вікс.ком

За останній час я перепробував безліч конструкторів сайтів, серед яких популярні uKit і LPgenerator. Очевидна подібність між цими ресурсами є, але в останньому випадку я побачив ряд незаперечних переваг:

  • Доступні сотні безкоштовних тематичних шаблонів для найрізноманітніших напрямків діяльності;
  • Купуючи недорогий преміум тариф, Ви отримуєте 10 Гб дискового простору для розміщення необмеженої кількості сайтів та доменне ім’я на вибір (термін – 1 рік);
  • Створені з допомогою wix.com сторінки адаптовані під будь-які пристрої (монітори, екрани смартфонів, планшетів);
  • Вам не потрібно турбуватися про пошуковому просуванні SEO, оскільки Ваші ресурси будуть автоматично оптимізовані;
  • Можна створювати багатосторінкові проекти зі слайдерами, блоками соціальних мереж, формами, кнопками, анімованими фонами і т. д.;
  • Інтерфейс простий і повністю русифікований. При наведенні на невідомий елемент відразу ж з’являється підказка.

Як в wix com створити сайт російською безкоштовно?

Досить перейти за посиланням на офіційний ресурс і натиснути відповідну кнопку на головному екрані:

При першому використанні Вам запропонують зареєструватися або увійти за допомогою соціальних мереж Facebook / Google+. Тобто, можна авторизуватися дуже швидко, не вказуючи свій e-mail.

Далі вибираємо тематику майбутнього проекту і один з напрямів (підрубрику), переглядаємо каталог шаблонів. Як тільки щось сподобається, переходимо до редагування.

Думаю, безглуздо далі описувати процедуру словами – краще подивитися відео:

Як бачите, процедура досить проста. Можна в wix.com створити сайт безкоштовно без реєстрації (за умови, що вхід буде здійснюватися через соцмережі).

Ви можете протестувати сервіс, набратися досвіду в «конструюванні» і навіть робити сторінки не тільки для себе, але і замовників. Це досить поширена практика в мережі.

Покористувавшись кілька днів, я помітив тільки один «недолік» – на моєму старенькому ПК редактор запускається майже хвилину! А ось у знайомого на більш сучасному комп’ютері – завантаження сталася за 10 секунд. В іншому, я повністю задоволений роботою Вікс.ком, так і можливостей у нього більше, ніж у аналогів.

Не хочу рекламувати цей інструмент, просто закликаю спробувати його, протестувати і поділитися своїми враженнями в коментарях під цим оглядом. Ваша думка важлива не тільки для мене, але і для читачів блогу «IT Технік». Можливо, Ви хотіли б подивитися відео про іншому конструкторі можете залишати заявки в коментах.

Ще раз даю посилання на корисний сервіс Wix com створити сайт безкоштовно – вхід >>>

До речі, перегорнувши головне вікно можете прочитати відгуки і подивитися реальні приклади.

З повагою, Віктор!

Як в Wix.com створити сайт безкоштовно без реєстрації