Hustle castle 1.43.0

59

hustle castle – сюжетна гра захоплююча і інтригуюча. Можливість відчути себе багатим господарем замку і впливовим лордом, з підданими і своєю армією солдатів.

Доля твоїх підданих у твоїх руках. Від твого вміння і впливу залежить результат битв і те, як протікає життя в твоєму замку. Ти пишеш сценарій цього життя.

Можливості програми hustle castle:

  • сюжетна лінія. Сміливі і безстрашні герої твоєї армії битимуться з казковими орками і скелетами, гігантами і навідними жах драконами! будь-які засоби можуть бути використані для перемоги: гостра зброя, магія переможця і тонкий розрахунок!
  • будівництво. У тебе є можливість будувати нові зали і кімнати в замку, і вдосконалити те, що вже є. Створи свій замок мрії! не відкладай, почни робити це зараз!
  • навчання жителів замку. Будь-який із службовців тобі підданих зможе подужати багато нових навичок. Навчай і готуй зі своїх солдатів великих воїнів і талановитих писарів. А потім поміняй їх місцями!
  • мультиплеер. Ти потрапляєш в середньовіччя! а це епоха жорстоких звичаїв. Якщо тобі хтось не подобається-розори його замок. Такі звичаї того часу.