Як виправити SYSTEM SERVICE EXCEPTION Windows 10

350

Доброго дня. Сьогодні розповім про помилку SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION Windows 10. Як виправити, коли подібний код прописаний на «синій екран смерті» (так званому BSoD). Існує декілька методів боротьби з проблемою. Підемо по порядку.

Чому відбувається збій?

Найпоширенішою причиною є конфлікт встановленого обладнання з визначеним, коли інсталюються непідписані драйвера, або програми з неперевірених джерел. Вони можуть викликати «виліт» системи і поява на екрані такий ось картини:

Топ-помилка 0x0000003B також з’являється з-за некоректної звернення до ядра ОС. Причини такого явища можуть бути найрізноманітнішими – від перегріву процесорів до не відповідає версії драйвера графічного адаптера.

Впевнений, Вас більше не цікавить походження проблеми, а її усунення. Перейдемо до огляду методів.

Як виправити на ноутбуці?

Важливо зрозуміти, після яких дій почав відбуватися збій. Можливо, Ви встановили оновлення Windows 7, підключили нове обладнання, запускали «вимогливу» гру.

  • Якщо бачите синій екран з рядком SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION відразу після включення комп’ютера, а потім слід перезапуск системи, то:
  • Спробуйте зняти бічну кришку корпусу системного блоку і потім витягнути з слота планки оперативної пам’яті. Прочистіть гумкою контакти і поверніть пристрій на місце. Не допомагає? Значить вийміть одну з планок, поміняйте їх місцями – є ймовірність, що призводить до збою вийшов з ладу роз’єм або ж сам модуль пам’яті;
  • Увійдіть в BIOS та встановіть базові налаштування (Restore Defaults).
  • Якщо завантаження Віндовс можлива, то слід завчасно натиснути F8, щоб запустити ОС в безпечному режимі:

Як виправити SYSTEM SERVICE EXCEPTION Windows 10

  • Відкрийте панель управління (Windows 7), а в більш нових версіях потрібно через рядок пошуку «Відновлення системи» і запустити його. Це дозволить відкотитися до однієї з попередніх успішних конфігурацій.

Як виправити SYSTEM SERVICE EXCEPTION Windows 10

Як варіант, створіть завантажувальний носій (флешку), завантажитися з неї. Але вибирайте не встановлення Віндовс, а додаткові параметри. Серед яких буде і відновлення:

Як виправити SYSTEM SERVICE EXCEPTION Windows 10

  • Якщо причина криється в «кривому» драйвері, встановленому після підключення нового устаткування, то варто зайти в диспетчер пристроїв, видалити проблемне або ж виконати відкат:

Як виправити SYSTEM SERVICE EXCEPTION Windows 10

  • Обов’язково виконайте пошук нових оновлень Windows, які можуть усунути помилку:

Як виправити SYSTEM SERVICE EXCEPTION Windows 10

  • Не завадить перевірити жорсткий диск на предмет помилок. Інструкцію знайдете за посиланням.
  • Викликати синій екран з кодом SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION могло і перегрівання центрального процесора або відеокарти. Рекомендую встановити спеціальну утиліту для перегляду температури.
  • У крайньому разі доведеться виконати повернення до заводських налаштувань або повністю перевстановити ОС.

З повагою, Віктор!