Apple випустила ios 15 release candidate. Як встановити

7

Сьогодні, 14 вересня, apple випустила нову збірку ios 15 release candidate. На жаль, ми не отримали ios 15, доступну всім. У купертіно не поспішають зі швидким випуском оновленої операційної системи, проводячи тестування апдейту. Чекати загальнодоступної ios залишилося менше тижня, а це оновлення можуть завантажити власники сумісних пристроїв, у яких є обліковий запис розробника або бета-профіль для тестування.

Ios 15 release candidate вже вийшла!

release candidate – це передфінальна тестова версія оновлення, яку зазвичай випускають безпосередньо перед релізом. Вона має такий же набір функцій і виправлень, та й взагалі нічим від нього не відрізняється.

Що нового в ios 15

Ми вже розповідали, що нового в ios 15 beta 8. Поточна збірка не містить нововведень, лише виправлення існуючих помилок і підвищення продуктивності.

Ios 15 release candidate готова до завантаження

Багато хто очікував почути сьогодні оголошення про випуск нової ios 15 для всіх. Компанія оголосила, що нова ios 15 вийде 20 вересня ! до цього часу будуть виправлені знайдені помилки, щоб користувачі не зіткнулися з проблемами. Цього разу систему тестували дуже довго, знаходячи найрізноманітніші недоліки.

Як встановити ios 15 release candidate

Завантажити тестовий профіль для розробників може будь-хто

Насолодитися новою ios можна прямо зараз простим способом:

Перед оновленням на тестову версію ios необхідно створити резервну копію з усіма даними. це важливо : у процесі оновлення щось може піти не так. Якщо вам важлива працездатність iphone, не забудьте зберегти дані, щоб потім відновити все необхідне з резервної копії.