Pathfinder: wrath of the righteous отримала велике оновлення 1.1.0 з сотнями виправлень

26

Компанія owlcat games випустила велике оновлення 1.1.0 з сотнями виправлень і змін для pathfinder: wrath of the righteous , але спочатку в бета-версії.

У pathfinder: wrath of the righteous update 1.1.0 складно виділити якесь одне виправлення; є буквально сотні виправлень і змін для квестів, класів, механіки, користувальницького інтерфейсу гри і багато чого іншого.

Почнемо з квестів – деякі перевірки складності були зламані і тепер виправлені або іншим чином перебалансовані. Збільшена складність перевірок у діалозі з дімалхіоном з 20 до 30.

Деякі експлойти та інші проблеми були виправлені з класами та їх здібностями. Наприклад, кислотні бомби тепер будуть завдавати шкоди союзникам. З іншого боку, були оновлені описи здібностей, таких як» кров життя ” і здібності дретча.

Користувальницький інтерфейс гри також отримав деякі зміни і виправлення. Багато здібності чаклунів не мають належних описів (наприклад, «адепт бойових заклинань», «аркани родоводу стихій» та інші) і тепер належним чином детально описані в інтерфейсі користувача. Кнопка “скритність” тепер видає повідомлення про помилку, якщо ви не можете перейти в режим “скритність” через близькість ворога, і навчання більше не буде відображатися під час діалогу.

Оновлення вийшло настільки масштабним, що всі виправлення не помістилися в патч-ноу в steam і розробником довелося виносити їх в окремий документ. Ви можете прочитати про все, що було виправлено і додано, в повних примітках до патча . Ви можете завантажити оновлення, переключившись на бета-гілку через меню властивостей гри в steam.